Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy A25 Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A25 tasarım özellikleri neler? İşte detaylar!

Samsung Galaxy A25, görsellerle sızdırıldı. Samsung, bazı küçük değişiklikler yaparak önceki telefonun tasarım diline sadık kalmış demek oldukça mümkün. Daha yakından bakalım!

Samsung Galaxy A25

İhbarcı kaynağın raporuna göre Samsung Galaxy A25 olduğu iddia edilen görsellere baktığımızda, cihazın siyah, mavi-gri, limon yeşili ve açık mavi renk seçeneklerinde kullanıcıya sunulacağını söylemek mümkün. Samsung’un Infinity-V adını verdiği bir ekranla gelmekte.

samsung-galaxy-a25
Kaynak: Onleaks, Giznext

Kaynağa göre ekranın 6,44 inç boyutunda olacak. Galaxy A25’in arka yüzeyinde üçlü kamera ünitesi yer alıyor olacak. 50 megapiksellik bir birincil sensör içereceği ise bir başka iddia diyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra 13 mega piksellik bir birincil kamera kullanacağı söylenmekte.

samsung-galaxy-a25
Kaynak: Onleaks, Giznext

Daha önce gerçekleşen sızıntılara göre Galaxy A25, Android 14 tabanlı One UI 6 ile kutudan çıkacak. Gücünü 25W şarj desteğine sahip 5.000mAh pil ile sağlayacağı da bir başka iddia. Cihazın kısa süre içinde çıkacağı beklentisinin oluşmasının nedeni ise Geekbench veri tabanında SM-A256B model numarasıyla görünmüş olması diyebiliriz.

Vivo Y27s Piyasaya Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu