Donanım ve Elektronik

Huawei P70 ve P70 Pro Geliyor!

Huawei P70 ve P70 Pro için hazırlıklara başladı. İşte detaylar!

Huawei teknoloji şirketi, ABD’de kara listede olan 5G, Android işletim sistemi ve getirdiği özellikleri telefonlarda kullanması reddedilmiş ve kanunen yasak olduğu açıklanmıştı. Ancak merakla beklenen Huawei P70 serisinden ilk bilgiler yayınlandı. Gelin detaylara beraber bakalım.

Huawei P70 ve P70 Pro

Edinilen bilgilere göre teknoloji şirketi Huawei, yeni akıllı cep telefonları P70 ve P70 Pro çalışmalarına başladı. Cihaz için iddia edilen lansman tarihi ise 2024  yılının ikinci yarısı. Kaynakta görünen bilgilere göre Huawei P70, yüksek frekanslı PWM karartma özelliğini kullanıcılarına bu seri ile sunacak. Ayrıca yenileme hızı sunan bir panelden destek alması ön görülüyor.

huawei-p70

PWM, üreticiler tarafından ekranın parlaklığını ayarlamak için kullanılan bir teknoloji. Eğer PWM değeri düşük ise baş ağrısı ve göz yorgunluğu kullanıcıda oluşan etkiler diyebiliriz. Kaynağa göre en önemli bilgi ise Huawei P70 ve P70 Pro’nun yüksek düzeyde yerel özelliklere değer vermesi olacak. Huawei teknoloji şirketi bir süredir ambargolar nedeniyle uzunca süredir bunu istikrarlı olarak yapmaktaydı.

Herhangi bir detay bulunmasa da kısa süre içinde yeni bilgilerin paylaşılması kuvvetle muhtemel diyebiliriz.

Samsung Galaxy A25 Tasarımı Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu