Donanım ve Elektronik

Asus ROG Phone 8 Ultimate Geekbench’te Listelendi!

Asus ROG Phone 8 Ultimate, Geekbench'te ASUS_AI2401_A model numarasıyla listelenmiş olduğu görüntülendi.

Teknoloji şirketi Asus ROG Phone 8 Ultimate’i geliştirmeye devam ediyor. Lansman tarihi henüz belli olmasa da,  ROG serisi akıllı telefon, Geekbench’te listelenmiş görünüyor. İddia edilen Asus ROG Phone 8 Ultimate’ın, 16 GB RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli Snapdragon 8 Gen 3 SoC’u kalbinde bulundurduğu görülmekte. İşte detaylar!

Asus ROG Phone 8 Ultimate

ASUS_AI2401_A model numarası ile Geekbench’te Asus’un bir sonraki telefonu olduğu iddia edilen bir cihaz görüldü. Bu listede tek çekirdek testinde 2.213 puan, çok çekirdek testinde ise 7.048 puan görülüyor. Listeye göre, telefon 15.06GB RAM’e sahip yani 16GB’a denilebilir. Tüm bunların yanı sıra Pineapple kod adlı 2,26 GHz temel frekansa sahip sekiz çekirdekli bir yonga seti telefona güç vereceği listede görünmekte.

Asus ROG Phone 8 Ultimate Geekbench'te Listelendi!

Listeyi incelediğimizde Asus ROG Phone 8 Ultimate hakkında çok fazla bilgi yok. Ancak telefonun ROG Phone 7 Ultimate üzerinden yükseltmeler getirmesini elbette teknoloji severler bekliyor. Yükseltmelerde tahmin yürütebilmek adına Asus’un ROG Phone 7 Ultimate modelinde bulunan özelliklere göz atalım: 165Hz yenileme hızına ve 720Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6,78 inç full-HD+ AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC ile birlikte Adreno 740 GPU, 16 GB’a kadar LPDDR5X RAM ve 512 GB’a kadar UFS4.0 dahili depolama ile gelmekte.

Xiaomi Watch 2 Pro Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu