Donanım ve Elektronik

Redmi Turbo 3 Yolda!

Redmi fiyat-performans sever kullanıcıları için "Redmi Turbo" adlı yeni bir seriye başlıyor. İlk model Redmi Turbo 3 olacak. İşte detaylar!

Son yıllarda rakipleri karşısında gövde gösterisi yapmakta zorlanan Xiaomi, akıllı telefon satışlarında önemli yeri olan  Redmi markasına ağırlık vermeye başladı. Şirket Redmi Turbo adıyla yeni bir seriye başlıyor. İşte detaylar!

Redmi Turbo 3 Geliyor!

Şirket içerisinden Redmi markasının başkanı aracılığıyla duyurusu gerçekleştirilen Redmi Turbo aslında mevcut serideki Turbo modellerini bir araya toplamayı ilke edindiğini söyleyebiliriz. Kısa zaman sonra yüksek performansı uygun fiyat etiketine sunan modeller görmeye başlayacağız. Şirketin piyasaya sunduğu Redmi K serisinin bir tık altında konum alacağı söyleniyor.

redmi-turbo-3

Orta seviyeyi yeniden biçimlendirmeye çalışacak olan Redmi Turbo serisindeki ilk akıllı cep telefonu Redmi Turbo 3 olacak. 3 olarak adlandırılmasının neden Redmi ailesinde halihazırda iki adet Turbo modelinin olması. Aslında 3 adet olduğu da söylenebilir. Ancak Redmi Note 13 Turbo modelinin isim değiştirdiğini belirtmekte fayda var. Değinilmesi gereken bir diğer nokta da global pazarda Poco F6 olarak çıkış yapacak. Kaynaklara göre bu seri Çin pazarına yönelik bir çalışma diyebiliriz.

AMD’nin RDNA 4 ekran kartları performansı belli oldu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu