Donanım ve Elektronik

Red Magic 8S Pro ile Tanıtılacak Oyun Tabletinin Özellikleri Duyuruldu!

Nubia, oyuncu telefonu Red Magic 8S Pro ile birlikte ilk oyun tabletini tanıtımını yapacak.

Red Magic 8S Pro ile Tanıtılacak Oyun Tabletinin Özellikleri Duyuruldu! Paylaşılan bilgiler neler?

Nubia Technology, merkezi Shenzhen, Guangdong’da bulunan Çinli bir akıllı telefon üreticisi olarak biliniyor. Teknoloji şirketi Nubia, ilk Red Magic oyun tabletini tanıtmaya hazırlanıyor. Bahsi geçen oyuncu tableti, 5 Temmuz’da Red Magic 8S Pro ile birlikte tanıtılacağı duyuruldu. Şirket, Red Magic 8S Pro’dan sonra Red Magic gaming tabletin birkaç özelliğini teknoloji severler ile paylaştı. Marka tarafından onaylanan Red Magic Android tablet özelliklerine gelin birlikte bakalım.

Red Magic 8S Pro ile Tanıtılacak Oyun Tabletinin Özellikleri!

Red Magic gaming tablet, BOE’nin özelleştirilmiş ekranını kullanmayı tercih ediyor. Akıllı tablette 12.1 inç ekranı 2.5K çözünürlük, 144Hz yenileme hızı, 16:10 en boy oranı, 600 nit maksimum parlaklık ve 10 bit renk derinliği bulunacak. Tüm bunların yanı sıra tablet, kare, fare, kontrolcü desteğiyle bulut oyun ve akış hizmetlerini destekliyor olacak.

Red Magic 8S Pro ile Tanıtılacak Oyun Tabletinin Özellikleri Duyuruldu!

Red Magic, bir oyun tabletinden beklendiği şeklide güçlü donanım gerektiren mobil oyunlarda kararlı performans sunacağı söylentilerine sahip. 60 dakika oyun süresince ortalama 59.8 FPS hızda oynamaya izin vereceğinden bahsediliyor. Akıllı tabletin tam kalbinde Qualcomm’un Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcisi olacak. Tablet, 80W şarjı destekleyen 10.000mAh bataryadan güç alıyor olacak. Resmî olarak açıklanmamış olması ile birlikte tablet, 5G seçeneğiyle gelecek ve 12 GB RAM’e sahip olacak. Bu arada AnTuTu puanına önem veren teknoloji severler için tabletin 1.371.362 puan aldığını belirtmekte fayda var.

Realme Pad 2 Tasarımı ve Teknik Özellikler Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu