Donanım ve Elektronik

Honor Magic V2 için ilk Görüntüler!

Honor Magic V2 ile ilgili ilk resmi paylaşımlar yapıldı.

Honor Magic V2 için ilk paylaşım yapıldı! İşte detaylar.

Honor MagicV2, 12 Temmuz’da resmi olarak gözler önüne çıkarılacak. Katlanabilir akıllı cep telefonu için ilk resmi paylaşım sonunda yapıldı. MagicV2 isimli bu model, şirket tarafından katlanabilir telefon evriminin sıradaki adımı olarak konumlandırılmakta. Yayınlanan afişte “İlerlemeden evrime” şeklinde bir ifade yer aldığı görülüyor. Honor CEO’su George Zhao, MagicV2’nin katlanabilir telefon deneyiminde devrim yapılacağının altını çiziyor. Dolayısıyla kullanıcıları Magic Vs’ten farklı özelliklerin beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Honor Magic V2

Akıllı katlanabilir cep telefonunda MagicV2’nin ana ekranında daha gelişmiş bir LTPO AMOLED panelin kullanılması öngörülenler arasında yerini alıyor. Bahsi geçen ekranın yenileme hızının 120 Hz olduğu belirtiliyor. Telefon için kullanıcılara iki farklı işlemci seçeneğinin sunulacağı da konuşulanlar arasında yerini almakta.

Honor Magic V2 için ilk Görüntüler!

Adı geçen işlemcilerden birinin Snapdragon 8 Plus Gen 1 olacağı belirtiliyor. Diğerinin ise Snapdragon 8 Gen 2 olacağı söylenmekte. Her iki versiyonda da RAM seçeneklerinin 16 GB’a kadar uzanması öngörülmekte. Maksimum depolama alanı için ise belirlenen seçenek 512 GB. Honor MagicV2, ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteli pilden alıyor olacak. Bu pilin 50W şarj desteği sunması öngörülüyor. 12 Temmuz’daki tanıtım öncesinde MagicV2 hakkında başka bilgiler duymak teknoloji severleri şaşırtmayacaktır.

Red Magic 8S Pro ile Tanıtılacak Oyun Tabletinin Özellikleri Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu