Donanım ve Elektronik

Oppo Reno 8T 5G !

Oppo Reno 8T 5G Uygulamalı Videosu Lansmandan Önce İnternete Sızdı.

Oppo Reno 8T 5G Uygulamalı Videosu Lansmandan Önce İnternete Sızdı. Oppo Reno 8T 5G’nin Qualcomm’un Snapdragon 695 SoC tarafından destekleneceği beklenmekte. İşte detaylar.

Oppo Reno 8T 4G ve Oppo Reno 8T 5G’nin yer alacağı söylenen Oppo Reno 8T serisinin yakında piyasaya çıkarılması bekleniyor. Oppo Reno 8T 5G varyantı şimdi sızan bir uygulamalı videoda ortaya çıktı. Bir teknoloji kanalında sızıntı kaynak tarafından paylaşılan video, yaklaşmakta olan Oppo Reno 8T 5G akıllı telefonun tasarımını gözler önüne seriyor olduğu görülüyor. Kaynak ayrıca Oppo’nun yaklaşmakta olan 5G akıllı telefonunun fiyatı hakkında kesin olamayan söylemler ve fikirleri ortaya atmaya devam ederken, aynı zamanda bazı temel özellikleri hakkında da bilgi vermekte.

Kaynak , Oppo’nun yaklaşmakta olan 5G akıllı telefonunun iddia edilen tasarımını ortaya koyacak, yaklaşmakta olan Oppo Reno 8T 5G akıllı telefonunun uygulamalı bir videosunu Twitter hesabında yayınladı. Kaynak tarafından paylaşılan sızdırılmış uygulamalı videoda, yakında piyasaya sürülmesi beklenen Oppo Reno 8T 5G alı cihazın, kavisli bir ekrana sahip siyah renkli bir tasarım olduğu görülmekte.

Oppo Reno 8T 5G
Oppo Reno 8T 5G

Oppo Reno 8T 5G

Arka panel üzerinde , iki dairesel kamera modülü barındırdığı görülüyor. Yani bu telefon çift arka kamera kurulumuyla donatılacağı görülüyor. Arka kamera modülünün de 108 megapiksellik bir etikete sahip olduğu görülmekte ve bu akıllı telefonun birincil kamerası hakkında daha önce bulunan söylentileri doğrular nitelikte.

5G akıllı telefonun, ince çerçevelere sahip ve sızıntı kaynağına göre 16 megapiksel sensörle donatılmış bir biçimde selfie kamerasını da ortaya hizalanmış bir şekilde konuşlandırmışlar. Bunun yanı sıra 108 megapiksel birincil sensöre 2 megapiksel portre sensörünün eşlik etmesi hakkında detaylar da aktarılmış. Oppo Reno 8T 5G akıllı telefon videoda sol kenar panelinde ses düğmeleri ve sağ kenar panelinde güç düğmesi bulunduğu görülmekte.

Kaynak ayrıca Oppo Reno 8T-5G akıllı telefonun 120 Hz yenileme hızı sunan 6,7 inç 10 bit full HD+ OLED ekrana sahip olabileceğinden de bahsediyor. Cihazın tam kalbinde ise 5G akıllı telefon için Snapdragon 695 SoC’ye bulunuyor. Android 13’te Oppo’nun ColorOS 13’ü ile çalışacak şekilde olacağı da söylenenler arasında bulunuyor. Cihazın enerji kaynağı ise, 67W şarjı destekleyen 4.800mAh pil ile sağlanacağı not düşülmüş. Ürünün pek çok depolama seçeneğine sahip olacağı düşünülüyor. Bunlar arasında en yüksek olanı 256 GB depolama ve 12 GB RAM. Bir diğer seçenek ise 256 GB depolama alanı ve 8 GB RAM olarak açıklanıyor. En düşük opsiyon 128 GB depolama alanı ve 8 GB RAM olarak kullanıcılara sunulacak.

Şu an için herhangi bir çıkış tarihi ya da resmi bir fiyat bilgisi bulunmamakta.

Poco X5 ve X5 Pro’nun Temel Özellikleri !” İçeriğe buradan erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu