Donanım ve Elektronik

Oppo Reno 10 Serisi için Beklenti Büyük!

Reno 10 serisinin son versiyonu yaklaşık bir buçuk yıllık bir aradan sonra geldi.

Şirket, Oppo Reno 10 serisinin satış oranlarının artacağını savunuyor! İşte detaylar.

Şirketin üst düzey bir yetkilisi pazartesi günü yaptığı açıklamada, akıllı telefon üreticisi Oppo’nun Reno 10 serisi satış hacminin önceki sürüme göre yüzde 83 daha yüksek olmasını beklediğini söyledi. Oppo pazarlama müdürü Damyant Singh Khanoria şirketin toplantısında “Reno 10 serisinin genel satış hacminde önceki nesil akıllı telefonuna kıyasla yüzde 83’lük bir artış bekliyoruz. Bu, kendimiz için belirlediğimiz agresif hedef” dediği aktarıldı.

oppo-reno-10-

Oppo Reno 10 serisi satışları beklentileri karşılayacak mı?

Şirket gerçekleştirdiği etkinlikte, Reno10 5G , Reno10 Pro 5G ve Reno10 Pro+ 5G olmak üzere üç 5G akıllı telefonunu tanıttı. Reno akıllı telefonların bu serisinde, telefoto portre modu olan özel bir kameraya ve hızlı şarj gibi özelliklere odaklandı. Reno 10 serisindeki telefoto sensörün kapasitesi 32 megapiksel ile 64 megapiksel aralığında olduğunu belirtmekte fayda var.

Reno 10 serisinin son versiyonu yaklaşık bir buçuk yıllık bir aradan sonra geldi. Şirket, geçen yıl şubat ayında Reno 8T serisini piyasaya sürmüştü. Şirket sözcüsü pazar koşullarından bahsederken, Oppo’nun pazardaki zorluklara rağmen iyi iş çıkardığını söyledi. “Sektörün geneli için muhtemelen düşük satışlar gerçekleştiği doğru. Sektör için zor bir yıl oldu. Evet, karşıdan esen rüzgarlar, ekonomik zorluklar var ama özellikle Hindistan açısından bir dizi inanılmaz başarılı lansman gerçekleştirdik. Bunun olacağını hissediyoruz. Sözcü, “Hindistan’da Oppo için en iyi yıllardan biri olacak. Aynı şekilde diğer pazarlarımızda da” dedi.

oppo-reno-10-

CounterPoint Research’e göre Oppo, yıldan yıla yüzde 9’luk bir büyüme kaydediyor. Mart 2023 çeyreğinde yüzde 12’lik pazar payıyla dördüncü sırada yer aldığı görülmüştü. Marka, üst orta seviye ürün grubuna odaklanarak, üst seviye segmentlerdeki gönderilerini sürekli olarak genişletiyor ve burada tüm markalar arasında en yüksek büyümeyi görebiliyor. Her yıl yüzde 144 kaydettiği görülüyor.

Vivo Y27 5G’nin Özellikleri Sızdırıldı!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu