Donanım ve Elektronik

Oppo Find X7 Pro Sızdırıldı!

Oppo Find X7 Pro'nun teknik özellikleri neler? İşte detaylar!

Oppo Find X7 Pro kamera modülünün tasarımı sızdırıldı. Sızdırılan görüntüler sonrası cihazla ilgili ayrıntılar ortaya çıkmış oldu.

Oppo Find X7 Pro

Çinli platform Weibo’da Oppo Find X7 Pro olduğu iddia edilen bazı görüntüler sızdırıldı. Paylaşılana göre, akıllı telefonun ikili periskop telefoto kamerası bulunuyor. Arka panelde sekizgen kamera modülü görülmekte. Dört kamera sensörü görüntülerde yer alıyor. Find X7 Pro’nun kamera modülü yuvarlak gümüş metal çerçeveye sahip.

oppo-find-x7-pro
Sızdırılan görsel

Kamera çift periskop telefotonun yanı sıra 2,7X optik yakınlaştırmalı 50 megapiksel sensör ve 6X optik yakınlaştırmalı başka bir 50 megapiksel sensörle donatılacağı iddia ediliyor. Oppo Find X7 Pro modelini özel kılan diğer şey ise Sony LYT-900 sensörünü kullanan ilk cihaz olması bekleniyor. Teknoloji şirketi 2024 yılında yeni nesil HyperTone kamera sistemlerini geliştirmek için Hasselblad ile ortak girişimde bulunduğunu resmen açıklamıştı.

Bu durumda Oppo’nun kamera konusunda çok büyük geliştirmeler alacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Tüm bunların yanı sıra sızıntı görsellere göre kavisli bir ekrana sahip olduğu görülüyor. Ekran içi parmak izi tarayıcısı da görünmekte. Find X7 Pro’nun muhtemelen tam kalbinde Qualcomm’un en yeni Snapdragon 8 Gen 3 SoC’i bulunacak.

Apple 6G Teknolojisine Yöneldi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu