Donanım ve Elektronik

OnePlus 12 İnternete Sızdırıldı!

Yaklaşan OnePlus 12 yeni ve güncellenmiş versiyonu sızdırıldı. İşte detaylar!

OnePlus 12, markanın mevcut akıllı cep telefonu OnePlus 11 5G’nin yerine geçeceği konuşulmakta. Son sızıntılara göre cihaz aile üyelerine göre daha iyi yükseltmelerle gelebilir.

OnePlus 12 ile ilgili yeni sızıntılar!

Kaynağın aktarımlarına göre OnePlus 12 çok benzersiz bir görünümle gelecek. Şirket cihazın parlak dış yüzeyindeki tüm yansımaları teknik olarak değiştirmeye gidiyor. Bunun çok benzersiz göründüğü ve aynı zamanda telefonun “dokusal çekiciliğini” de artıracağını kaynak bildiriyor. Arka kamera modülü de değişime uğrayacak. Görünümü akıllı kol saatine benzeyecek.

oneplus-12

Kamera hakkında paylaşılan bilgi sadece biçimiyle sınırlı kalmıyor. Birincil sensörün, OIS özellikli ve 23 mm odak uzaklığı ve f/1,7 diyafram açıklığı sunan 1/1,4 inç çeşidinde Sony IMX966 50 megapiksel sensöre sahip olacağı konuşuluyor. OnePlus’ın 3x optik yakınlaştırmalı telefoto özelliği için OmniVision OV64B 64 megapiksel kamera kullandığı söyleniyor. Bu sensör de ½ inçlik çeşitliliktedir ve aynı zamanda bazı hibrit yakınlaştırmaya da izin verebilir.

Cihazda 120Hz yenileme hızı olması bekleniyor. Telefonun tam kalbinde en yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC bulunacağını kaynak dipnot olarak eklemiş.  24 GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 1 TB’a kadar UFS 4.0 depolama alanına sahip olması bekleniyor.

PlayStation 5 Güncellemesi Gelecek Ay Piyasada!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu