Donanım ve Elektronik

Nothing Phone 2 Teknik Özellikleri Geekbench Üzerinden Sızdırıldı!

Nothing Phone 2 tanıtım öncesi sızdırıldı. İşte detaylar!

Nothing Phone 2 teknik özellikleri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Yaklaşan tanıtım tarihi olarak Nothing akıllı cep telefonunun 2023 yazında piyasaya sürüleceği onaylandı. Şirket Nothing, daha önce tanıtımı yaklaşan akıllı telefonunun Snapdragon 8 serisi SoC’ye sahip olacağını doğrulamıştı. Nothing şirketinin CEO’su Carl Pei, SoC hakkında daha fazla ayrıntı açıklamamıştı. Ancak şimdi yeni bir rapor ortaya çıktı. Bu raporda Nothing Phone 2’nin işlemci, RAM ve yazılım detayları sızdırıldı.

Nothing Phone 2 Teknik Özellikleri!

Teknoloji sızıntı bilgi avcısı MySmartPrice tarafından keşfedilen Nothing Phone 2’nin Geekbench listesi, akıllı telefonun taro kod adlı bir Qualcomm Snapdragon işlemciye sahip olabileceğini öne sürüyor. En yüksek hızı 3.0 GHz olan birinci sınıf bir çekirdeğe sahip olduğu raporda görünüyor.

Ayrıca 2,5 GHz’de çalışan üç performans çekirdeğine ve 1,8 GHz’de çalışan dört verimlilik çekirdeğine sahip. Bu kısma kadar olan veriler, Phone 2’nin bir Snapdragon 8 Gen 1 SoC kullanabileceğini göstermekte. İşlemci birkaç nesil eski olsa da, Nothing Phone’da bulunan Snapdragon 778G+ SoC ile karşılaştırıldığında hala oldukça güçlü denilebilir.

Nothing Phone 2

Rapora göre bu akıllı telefon, Geekbench 5’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerinde 1253 ve 3833 puan almış. Rapor ayrıca Phone 2’nin en az 12 GB RAM ile piyasaya çıkacağını ortaya çıkardı. 8GB RAM’e sahip bir  NPhone 2 varyantını da görmemiz sürpriz olmayacaktır. Akıllı telefonun 128 GB ve 256 GB dahili bellek sunması ise kuvvetle muhtemel. Rapora göre Android 13 ile kutusundan çıkacak.

Tüm bunların yanı sıra Phone 2’nin üstünde bir Nothing OS 1.5 katmanı olması beklenebilir. Son olarak Nothing Phone 2’nin öne çıkan diğer spesifikasyonları ve özellikleri arasında geliştirilmiş bir Glyph Arayüzü, daha büyük bir 5.000 mAh pil ve resmi bir IP derecelendirmesi yer alıyor diyebiliriz.

OnePlus 12 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu