Donanım ve Elektronik

Nokia HMD Markası Bağımsız Akıllı Telefonları Geliyor!

Nokia 6, HMD Global tarafından ilk telefonunu 2017 yılında çıkarmıştı.

HMD Global, uzun süredir Nokia markası altında cep telefonları çıkarmaktaydı.  HMD Global ve Nokia, bağımsız cep telefonlarının yakında geri geleceğini duyurdu. HMD Global tarafından ilk Nokia marka akıllı telefonu 2017 yılında kullanıcılara sunulmuştu.

Nokia HMD Global ile yeni cihazla geliyor!

HMD Global şirketinin CEO’su Jean-Francois Baril, Linkedin’de şirketin seriye yeni bir HMD markasının ekleneceğini duyurdu. CEO ayrıca HMD markalı mobil cihazlardan oluşan yeni bir serinin beraberinde Nokia cihazlarını da piyasaya süreceğini dile getirdi. Tüm bunların yanı sıra yeni ortaklarla işbirliklerinin olacağını da doğruladı. Jean-Francois Baril, “Son altı yıldır sahip olduğumuz ayrıcalıklı konum olan ‘HMD – Nokia telefonlarının evi’ olarak harika bir yolculuktu” dedi.

Nokia HMD Markası Bağımsız Akıllı Telefonları Geliyor!

Sözlerine HMD Global’in “yıldan yıla en hızlı büyüyen 5G akıllı telefon üreticisi” olduğunu ve Nokia cihazlarıyla sürdürülebilirlik alanında lider olduğunu ekledi. “Artık yolculuğumuzun bir sonraki adımına hazırız; tüketici ihtiyaçlarına odaklanan telekomünikasyon için yeni bir dünya yaratacak bir güç olarak pazara bağımsız olarak girmek” dedi. Fakat açıklamalarında bu yeni cihazların çıkış ya da lansman tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmamakta.

Intel, Thunderbolt 5 Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu