Donanım ve Elektronik

iOS 17.3 Beta’da Neler Bizi Bekliyor?

iOS 17.3 beta ile gelen özelliklerin 2024'ün başlarında son sürüme ulaşması bekleniyor. İşte ayrıntılar!

Apple, bu hafta içi iOS 17.3 beta sürümünü, test kullanıcılarına sundu. iOS 17.2’de ortaya çıkan Apple Music özelliğindeki sorun için destek içeriyor. İşte detaylar!

iOS 17.3 Beta

Test uzmanları, en son iOS 17.3 beta sürümüne güncelleme yaptıktan sonra, iPhone’da Kayıp Modu devre dışı bırakmak gibi hesapla ilgili değişiklikler yapmak için biyometrik kimlik doğrulamanın (Touch ID veya Face ID) kullanılmasını gerektiren yeni bir yöntemi devreye sokmaya çalıştığını duyurdu. Şirket cihazlarda hırsızların erişimi gibi durumları tamamen durdurmaya çalışıyor.

iOS 17.3 Beta'da Neler Bizi Bekliyor?

Güvelik ve gizlilik özelliklerinin devre dışı bırakılması yalnızca doğrulama gerektirmeyecek, aynı zamanda Apple, hırsızların ele geçirmesini önlemek için uygulanan güvenlik değişikliklerinin bir parçası olarak bu ayarlara erişilinceye kadar beklemeye alıyor olacak. Şifrenizi öğrenseler de deneme yöntemleri sonrası sizin doğrulamanız gerekiyor olacak.

Apple, iOS17.3 beta güncellemesiyle  Apple Music’teki Ortak Çalma Listeleri için de destek yolda. iOS17.3 beta 1’e güncelleme yapan test kullanıcıları, bir çalma listesinin yanındaki kişi simgesini arayabilir ve arkadaşlarının çalma listelerine eklemeler ve düzenlemeleri sağlayabilir olacak.

iPhone 16 Prototip Maketleri Ortaya Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu