Donanım ve Elektronik

Google Pixel 8A, Sızdırıldı!

Google Pixel 8a, render görüntüleri sızdırıldı. İşte detaylar!

Google Pixel 8a, çevrimiçi olarak sızdırıldı. Sızan görüntüler, telefonun 6,1 inçlik düz bir ekranla geleceğini ayrıca Google’ın mevcut nesil Pixel modellerinde bulunan yatay kamera ile geleceğini göstermekte. İnternette ortaya çıkan bilgilere göre Pixel 8a’nın boyutu son çıkan modelinden büyük olabilir.

Google Pixel 8A Nasıl Olacak?

Sızıntının kaynağı Steve Hemmerstoffer (X: @OnLeaks) tarafından Smartprix işbirliği ile gerçekleşti.  Pixel 8a’yı, şirketin geçen hafta Made by Google 2023 donanım lansman etkinliğinde ilk kez görücüye çıkan Pixel 8’de bulunan Gül rengine oldukça benzeyen bir renk ile görmekteyiz. Telefonun hem ön hem de arka tarafı da standart modele benzer bir görünüme sahip ancak Pixel 8a’nın çerçeveleri biraz daha büyük göründüğünü söylemek mümkün.

google-pixel-8a

Bu cihaz 152,1 x 72,6 x 8,9 mm boyutlarında yuvarlak köşelere sahip olabilir. Modelin arka panelinde, Pixel 8’dekiyle neredeyse aynı görünen yükseltilmiş bir kamera modülüyle donatılmış. Arka panelin ortasında Google logosu da yer alıyor. Pixel 8a hakkında olan bilgiler bu kadar olsa da resmi açıklamalar yakın zamanda gelebilir. Tahminlere göre gelecek yıl lansmanı yapılacak.

Windows 12’nin Lansman Tarihi Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu