Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy Z Flip 6 Geliyor!

Samsung Galaxy Z Flip 6 teknik tarafında kullanıcıyı neler bekliyor? İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Samsung, Galaxy Z Flip 6’sını bu yılın sonlarında Samsung Galaxy Z Fold 6 ile birlikte piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, cihazlar ile ilgili henüz bir şey paylaşmamış olsa da bazı sızıntılar yapıldı. Gelin birlikte inceleyelim…

Samsung Galaxy Z Flip 6

Sızıntının kaynağının hazırladığı rapora göre, Samsung Galaxy Z Flip 6’nın 4.000 mAh bataryaya sahip olabileceği iddiası yer alıyor. Eğer bu doğruysa bu önemli bir yükseltme diyebiliriz. İddia edilen telefon için test edilen bataryalardan biri nominal kapasitesi 1.097mAh, diğerinin nominal kapasitesi ise 2.790mAh olup toplam nominal kapasitesi 3.887mAh’dir. Totalde 4.000 mAh pil kapasitesi diyebilmek bu yüzden mümkün.

galaxy-z-flip-6

Raporda verilen detaylar bununla sınırlı kalmıyor. Cihazın kamera kısmında büyük ihtimalle 50 megapiksellik birincil arka sensör olacağı öne sürüldü. Ek olarak ön kamerası ile ilgili henüz hiçbir detay yayınlanmadı. Ayrıca Samsung’un katlanabilir modeli  daha büyük bir ekrana sahip olabilir. Galaxy Z Flip 5’teki 3,4 inçlik Süper AMOLED klasör şeklindeki dış panelden 0,5 inç daha büyük olan 3,9 inçlik bir kapak ekranla geleceği aktarıldı.

Infinix Smart 8 Pro Piyasaya Sürüldü!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu