Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy Fit 3 Resmi Sitede Görüldü!

Samsung Galaxy Fit 3'ün teknik özellikleri neler? İşte detaylar!

Samsung Galaxy Fit 3 şirketin resmi BAE web sitelerinden birinde görüldü. Liste, tasarımını, özelliklerini ve renk seçeneklerini ortaya koyuyor. İşte detaylar!

Samsung Galaxy Fit 3

Şirketin akıllı saatinin ekran tarafında 256 x 402 piksel çözünürlüğe sahip 1,6 inç AMOLED yer alıyor. Cihaz eski modelin polikarbonat kasasının aksine alüminyumdan yapılmış. Galaxy Fit 3’te bantların kolayca değiştirilmesine yardımcı olduğu söylenen hızlı çıkarma düğmesi yeni versiyonda da tercih edilmiş.

galaxy-fit-3

Ayrıca Galaxy Fit 2’de olduğu gibi Galaxy Fit 3, 5ATM su direncini destekliyor ve listeye göre toz ve su sıçramasına karşı dayanıklılık açısından IP68 derecesine sahip. Android 10.0 ve son sürümünü çalıştıran akıllı telefonlarla uyumlu olduğunu belirtmekte fayda var. Akıllı saatin işlemci detayları ile ilgili henüz bir bilgi yok ancak 16 MB RAM ve 256 MB dahili depolama alanıyla geleceği iddia ediliyor. Ayrıca siteye göre FreeRTOS’u kutudan çıktığı gibi yüklü olmakta.

Pek çok akıllı saat gibi Galaxy Fit 3 de 100’den fazla egzersiz modu sunuyor. Ayrıca adımları, kalp atış hızını ve kandaki oksijen seviyelerini ölçebiliyor ve veriler Samsung Health uygulamasıyla senkronize edilebiliyor. Acil durumlarda saatin gövdesinin sağ tarafında yer alan home tuşuna beş kez basılarak acil durumda iletişime geçilecek kişilere bildirim gönderilebiliyor. Bu gibi bir anda cihaz yardım geldiğinde yardım için önceden kayıtlı tıbbi bilgileri kilit ekranında sergilemiş olacak.

galaxy-fit-3

Tek şarjla 13 güne kadar pil ömrü sunacağı iddia edilen cihazın sıfırdan yüzde 65’e şarj edilmesinin 30 dakika süreceği söylenmekte. Tüm bunlara ek olarak Samsung BAE e-mağazasında üç renk seçeneğiyle (Koyu Gri, Pembe ve Beyaz) listelenmekte. Dipnot olarak henüz satın alıma açık değil.

Samsung Galaxy Z Flip 6 Geliyor!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu