Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy Z Flip 6, Geekbench’te Görüntüledi!

Samsung'un yeni katlanabilir cihazı Samsung Galaxy Z Flip 6, Geekbench'te listelendi. Peki özellikleri neler?

Teknoloji şirketi Samsung, kısa süre sonra gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni katlanabilir cihazları Galaxy Z Flip 6 ve Z Fold 6’yı kullanıcılarla buluşturacak. Kısa süre önce Z Flip 6 listelendiği görüldü. İşte detaylar!

Samsung Galaxy Z Flip 6’nın özellikleri neler?

Teknoloji şirketi Samsung’un SM-F741U model numarasıyla Geekbench platformunda görüldüğü aktarıldı. Samsung’un yeni katlanabilir akıllı cep telefonu Geekbench sürüm 6.2.2 platformunun Vulkan skorunda 15084 puan elde etmiş. Platformda paylaşılmış olan test sonuçlarını incelediğimizde cihazın yonga setinde 3,4 GHz’de bir çekirdek, 3,15 GHz’de üç çekirdek, 2,96 GHz’de iki çekirdek, 2,27 GHz’de iki çekirdek ve bir Adreno 750 GPU yer aldığını görüyoruz.

galaxy-z-flip-6-2

Sonuçlara göre teknoloji şirketi Samsung’un, yeni katlanabilir akıllı cihazının tam kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 Made for Galaxy yonga setine yer vereceğini doğrulamakta. İçerisinde yer alan işlemciye 8 GB ve 12 GB RAM seçeneğinin eşlik etmesi ise muhtemel. Cihaz kutudan çıkar çıkmaz One UI 6.1 tabanlı olacak Android 14’ü çalıştıracak. Daha önce gerçekleştirilen sızıntılara göre akıllı telefonun 3,9 inç boyutunda bir kapak ekranıyla gelmesi oldukça mümkün diyebiliriz.

Boston Dynamics’in Atlas’ı, Büyülemeye Devam Ediyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu