Donanım ve Elektronik

Asus ROG Phone 8 Tanıtıldı!

Cep telefonun tasarımı nasıl olacak? İşte detaylar?

Asus ROG Phone 8, teknoloji şirketinin oyunculara yönelik olarak üretilen cihazı tanıtıldı. Peki teknik tarafında neler olacak? İşte ayrıtılar…

Asus ROG Phone 8

Şirketin resmi X hesabında yayınladığı bir tanıtım gönderisinde cihazın kısmi görüntüsü ortaya çıktı. Kamera modülünün bulunduğu sol köşe ise daha koyu görünmekte. Tanıtım içeriğinde telefonun piyasaya sürülmesiyle ilgili herhangi bir detaya yer verilmemiş. Kısa süre içerisinde çıkacağı belirtilmiş. Tüm bunların yanı sıra Asus ROG Phone 8 ve ROG Phone 8 Pro Bluetooth SIG sertifikasyonu web sitesinde görüntülendiği ortaya çıktı. Cihazların AI2401_C/D/A ve AI2401_A/C/F model numaralarını taşıdığı belirlendi.

asus-rog-phone-8-2

Şirketin yıl bitmeden piyasaya çıkaracağı ihtimali üzerinde duruluyor. Yılın ilk aylarında Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye sahip ROG Phone 7 ve ROG Phone 7 Ultimate modellerini kullanıcıya sunmuştu. Cihazın temel özellikleri50 megapiksel birincil kamera, 13 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 8 megapiksel makro kameradan oluşan üçlü arka kamera kurulumunun yanı sıra, 32 megapiksellik öz çekim kamerası bulunmaktaydı.

Samsung Galaxy A25 5G Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu