Teknoloji

Samsung Galaxy A25 5G Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A25 5G, peki kullanıcıyı neler bekliyor? İşte detaylar!

Samsung Galaxy A25 5G, şu aralar sık sık olduğu gibi yeniden sızıntıya uğradı. Koreli teknoloji şirketi, telefon ile ilgili resmi duyuruyu gerçekleştirmemesine rağmen tasarımı ve temel özelliklerini gösteren bir görseli yayıldı.

Samsung Galaxy A25 5G

Samsung Galaxy A25 5G’ye ait olduğu söylenen bazı görseller bir ihbarcı tarafından sanal alemde paylaşıldı. Paylaşılan görsellere göre lansman 2024 yılının Ocak ayında gerçekleşecek. Çıkan görseller daha önce gerçekleşen tasarım sızıntılarını da doğrular nitelikte. Görsellere göre telefon için belirlenen renk seçenekleri: sarı, mavi ve siyah olacak.

samsung-galaxy-a25-5g

Cihazın, One UI 6 ile Android 14 üzerinde çalışacağı iddia edildi. Ekran tarafında ise 120Hz yenilemeye sahip 6,5 inç full-HD+Süper AMOLED olacağı söyleniyor. Cihazın tam kalbinde 8 GB’a kadar RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli Exynos 1280 SoC bulunacağı paylaşılan raporda yer alıyor. Muhtemel depolama varyantları 6 GB ve 8 GB RAM ile 128 GB ve 256 GB olacağı ifade edilmiş. MicroSD kart ile 1 TB’a kadar genişletilebilecek.

Kamera tarafında  arka panelde f/1,8 diyafram açıklığına sahip 50 megapiksel birincil sensör, f/2,2 diyafram açıklığına sahip 8 megapiksel ultra geniş açılı sensör, ve 2 megapiksel makro sensör yer alacak. Ön panelde ise 13 megapiksellik bir kamera yer alabileceği iddia edildi. Batarya olarak ise 25W hızlı şarj desteğine sahip 5.000mAh geleceği söyleniyor.

Huawei Enjoy 70 Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu