Donanım ve Elektronik

Asus ROG Phone 7’nin Tanıtım Tarihi Belirlendi!

Asus ROG Phone 7 ile teknolojilerini geliştirmeye devam ediyor.

Asus ROG Phone 7’nin Tanıtım Tarihi Belirlendi! İşte detaylar.

Asus geçtiğimiz temmuz ayı içerisinde ROG Phone6 ve 6 Pro’ nun tanıtımını gerçekleştirmişti. Bu akıllı telefonların yeni aile üyeleri ile tanışmak için teknoloji tutkunları çok beklemeyecek. Asus ROG Phone 7 modelleri 13 Nisan’da kullanıcılarına tanıtılacak. Bu konu ile ilgili resmi açıklamayı ROG’ un resmi Twitter hesabı aracılığıyla gerçekleştirdi. Tanıtım etkinliği saati ise Türkiye saati ile 15.00′ da başlayacağı açıklandı. Tanıtımın gerçekleştirileceği büyük etkinliği internet üzerinden katılım sağlayarak canlı şekilde izleme olanağı da teknoloji severlere sunulacak.

Asus ROG Phone 7!

ROG Phone 7’nin daha önce üç farklı modelinin prototipleri Geekbench’in veri tabanında bazı kullanıcılar tarafından fark edilmişti. Tam kalbinde olacak güç kaynağı ise Qualcomm Snapdragon 8 GEn 2 işlemci bunun yanı sıra 16 GB RAM prototipi görünen bu üç modelin ortak noktası olacağı açığa çıkan bilgiler arasında bulunuyordu. Peki çıkacak olan bu modellerin özellikleri neler?

Asus ROG Phone 7

Daha önce sanal ortamda paylaşılan sızıntı bilgilerin ışığında Asus ROG Phone7, 6.8 inç boyutunda Full HD+ bir ekranla hazırlanmakta. Bu ekranın yenilenme hızı ise 165 HZ olacağı yönünde paylaşımlar bulunmaktaydı. 65W şarj destekli 6000 mAh pil de telefonda bulunan özellikler arasında gösteriliyordu.

Şuan için çıkacak olan bu akıllı cihaz ile ilgili başka haber bulunmuyor. Özellikleri hakkında bilgi bulunmamasının yanında piyasa değeri ya da renk seçenekleri gibi bilgiler de henüz gün yüzüne çıkmadı. Hangi pazarlarda boy göstereceği de merak konusu. Aşağıda bulunan videodan Asus ROG Phone 6′ nın tanıtımını izleyebilirsiniz.

Nothing Ear 2 Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu