Donanım ve Elektronik

Apple Watch Serisi 9 ile ilgili Yeni Bilgiler!

Apple Watch Serisi 9, 42mm ve 45mm boyutunda iki seçenekle sunulabilir.

Apple Watch Serisi 9 ve ikinci nesil Apple Watch Ultra’nın 12 Eylül’deki ‘Wonderlust’ etkinliğinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Bazı bilgiler ise sosyal medyada bugünden yayılmaya başladı. Apple Watch Serisi 9’un 42mm ve 45mm boyutlarında geleceği söyleniyor. Ayrıca Apple Watch Ultra’nın 49mm boyutunda olacağı ise söylentiler arasında.

Apple Watch Serisi 9

Bilgileri paylaşan haber kaynağı sonrası sızıntılar dalga dalga yayıldı. Apple’ın Watch Series 9 ve ikinci nesil Apple Watch Ultra’nın yeni bir optik kalp atış hızı sensörüyle donanacak. Bir önceki modeline göre bu mühim bir yükseltme olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı saatlerin çeşitli sensörlere, dahili yükseltmelerine sahip olacağı kaynağın bahsettikleri arasında. Saatler 42 mm ve 45 mm boyutlarında piyasaya çıkacak. Apple Watch Ultra ise 49 mm boyutunda mevcut olabilir ve daha fazla geri dönüştürülmüş malzemeden yapılması ve siyah renk seçeneğine sahip olması ise bir başka iddia diyebiliriz.

Apple Watch Serisi 9 ile ilgili Yeni Bilgiler!

Şirket, 12 Eylül Salı günü ‘Wonderlust’ lansman etkinliğini gerçekleştirecek. Bu etkinlik, saat 22:30’da başlayacak. Etkinliği resmi YouTube kanalı ve Apple.com web sitesi aracılığıyla canlı olarak izleyebileceğiz.  Dip not olarak eklememiz gerekir ki şirket Apple Watch Serisi 9’un paslanmaz çelik modellerinin malzemelerinin, 3D baskıya dayalı yeni bir üretim süreciyle üretilmesini istiyor. Bu isteğin sebebi ise sürdürülebilir kullanım sağlayabilmek.

Huawei Watch GT 4 Lansman Öncesi Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu