Teknoloji

Huawei Watch GT 4 Lansman Öncesi Sızdırıldı!

Huawei Watch GT 4 serisi sertifikasyon sitesinde dört farklı model numarasıyla görüntülenmişti.

Huawei Watch GT 4, Barselona da gerçekleşecek olan büyük etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Şirket, cihaz hakkında herhangi bir resmi bilgi açıklamadı. Ancak yayınlanan bir raporda, özellikleri, görsellerini ve fiyatı sızdırıldı. İşte detaylar!

Huawei Watch GT 4 ile ilgili sızdırılanlar!

Yayınlanan bir rapora göre, kısa süre sonra piyasaya çıkarılacak olan Huawei Watch GT 4, 41 mm ve 46 mm çap olmak üzere iki boyut ile kullanıcılara sunulacak. 46 mm’lik model, paslanmaz çelik gövde ve paslanmaz çelik kayış ile gelirken, 41 mm boyutlu modelin öncelikle kadın kullanıcılara daha iyi bir seçenek olacağı belirtilmiş. Raporda  46 mm’lik saatin, kumaş ve plastik kayışlar ile sunulabileceği iddia edildi.

Huawei Watch GT 4 Lansman Öncesi Sızdırıldı!

Sızıntı görsellerde Huawei Watch GT 4 yuvarlak bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Tüm bunların yanı sıra saat çeşitli fonksiyonlarla kullanıcıya sunulacağı aktarılmış. RTOS ARM Cortex-M işlemciden güç alabilir. Şundan da bahsetmeliyiz ki cihaz OLED ekrana sahip olacak ve iki haftaya kadar pil ömrü sunacak denmekte. Saatin 299 Euro ile 399 Euro arasında fiyat etiketine sahip olacağı belirtilmiş.

macOS 14 Sonoma Ne Zaman Gelecek?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu