Donanım ve Elektronik

Apple 27 İnç iMac ‘i Geri Getirmeyecek!

Şirketin sonraki teknoloji adımları neler olacak? İşte detaylar!

Apple, Ekim ayında düzenlediği ‘Scary Fast’ vitrin etkinliğinde 24 inç iMac’i yenilediğini duyurdu. Ayrıca en yeni M3 yonga setini tek iMac ürünü ile sunmuş oldu.

27 İnç iMac gelmeyecek mi?

Paylaşılan bir rapora göre teknoloji şirketi Apple, 27 inçlik bir iMac üretmeyecek. Şirket bir haber sitesi aracılığıyla bu bilgiyi doğruladı. Şirket iMac serisininde 24 inçlik modele odaklamayı planladığının altını çizdi. Ayrıca, daha büyük bir iMac satın almak için yen seriyi bekleyen kullanıcılarına, 27 inç 5K Retina panele sahip Apple’ın Studio Display’ini almalarını tavsiye ediyor.

27-inc-imac

Teknoloji şirketi Apple, iMac’in daha büyük bir Pro versiyonu üzerinde çalışması fikri üzerinde duruluyor. Bloomberg’den Mark Gurman’a göre şirket, şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en büyük iMac’i 2024’ün sonlarında veya 2025’te tanıtacağı yönünde. iMac Pro’nun 32 inçlik bir ekrana sahip olacağı ve muhtemelen üst düzey olarak desteklenmesi kuvvetle muhtemel görülüyor. Tüm bunların yanı sıra Önde Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo da geçen ay aynı şeyi doğrulamıştı. Raporunda 32 inç iMac Pro’nun mini LED ekrana sahip olacağına değinmişti.

GPT-4 Turbo Yükseltmesi OpenAI Tarafından Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu