PC Oyunları

Red Dead Redemption Playstation 4 ve Nintendo Switch Duyurusu Yayınlandı!

Red Dead Redemption Playstation 4 ve Nintendo Switch kullanıcılarına müjdelendi. İşte detaylar!

Playstation 3 ve Xbox 360 döneminin favori oyunlarından biri olan Red Dead Redemption, PS4 ve Nintendo Switch konsollarına geleceği duyuruldu. Oyun, beklentinin tam tersi olarak remake veya remaster değil. Yapımcı şirket Rockstar Games’in döneminde favorisi denilebilecek Playstation 3 ve Xbox 360 yapımı Red Dead Redemption, PS4 ve Nintendo Switch için geleceğinin duyurusu yapıldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde 49.99 dolar fiyat etiketi ile çıkış yapacak yapım Undead Nightmare eklentisini de içereceği açıklandı.

red-dead-redemption

Red Dead Redemption ne zaman yayınlanacak?

Yakın zamanlarda ara ara sızıntılara konu olan Red Dead Redemption, sızıntılarda iddia edilenin aksine remaster veya remake olmayacağı duyuruldu. Oyun, Xbox 360 ve PS3 versiyonlarının elden geçirilmiş hali olarak oyun severlerin karşısına çıkacak.

Playstation 4 ve Nintendo Switch için duyurusu gerçekleştirilen oyun, orijinal yapımın Undead Nightmare ve Game of the Year Edition eklentilerini de içereceği bilgisi verildi. 17 Ağustos’ta Playstation Store ve Nintendo eShop’ta yayınlanacağı açıklanan oyunun fiziksel halde yayınlanacak sürümü 13 Ekim’de satışa sunulacak.

red-dead-redemption

Geliştirici şirket Double Eleven Studios, Red Dead Redemption isimli orijinal oyunun üstüne neredeyse hiçbir şey eklemeyecek. Yeni yapımın teknik detayları henüz açıklanmadı. Ancak grafiklerden anlaşıldığı kadarıyla oyun yalnızca ufak çözünürlük ve grafik iyileştirmelerini almış olacak.

Rockstar Games’in duyurusundan anlaşıldığı üzere oyun, Xbox Series veya PC platformları için çıkış yapmayacak. Xbox Series ve Xbox One sahipleri oyunun Xbox 360 versiyonunu geriye dönük uyumluluk ile oynayabileceğini belirtmekte fayda var. Playstation 5 kullanıcıları ise Red Dead Redemtion’ın PS4 versiyonunu konsolları üzerinden oynama şansına sahip olabilecek.

”  iPhone 16 Pro Arka Kamera Sensörü Tasarımı Farklı Olacak!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu