Donanım ve Elektronik

Sony WF-C700’ün Görselleri Sızdırıldı!

Sony WF-C700 adlı yeni kablosuz kulaklığının görselleri sızdırıldı.

Sony WF-C700’ün Görselleri Sızdırıldı! İşte detaylar!

Teknoloji devlerinden Sony şirketinin WF-C700 adlı yeni kablosuz kulaklığı yakında kullanıcıların beğenisine sunmak için şirket hazırlık aşamasını tamamlamaya çalışıyor. Sanal ortamda bu kablosuz kulaklıkla ilgili yeni görseller sızdırıldı. Bahsi geçen görsellerde kulaklığın tasarımını detaylı bir şekilde görme şansı bulabiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra WH- 1000XM5 kulaklığın mavi renk seçenekleri bilgisini de kaynak sızdırmış.

Sony WF-C700 Kablosuz Kulaklık!

Sızıntı bilgisi paylaşılan WF-C700 teknik özellikleri ile ilgili hala kesin kaynaklardan paylaşılmış bir bilgi olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Fakat paylaşılan görsellerde kulaklığın tam dört farklı seçeneğini görme şansı yakalayabiliyorsunuz. Bu renkler ise siyah, beyaz, mavi ve yeşil olarak hazırlanmış. WF-C700 tasarımını incelediğiniz zaman Sony şirketinin 2021’de çıkardığı WF-C500 adlı modele benzerliği ilk göze çarpan özelliği denilebilir. Değiştirilebilir kulak uçları tasarımda tercih edilmiş. USB-C şarj kablosu ile gerekli enerjiyi kullanıcılar sağlayacak.

Sony WF-C700'

Sony şirketinin yeni ürünleri ile ilgili sızıntılar sadece bahsettiğimiz modeller ile de sınırlı kalmadığını ekleyelim. Sızıntı bilgi paylaşılan bir diğer ürün ise Sony’nin kafa üstü kulaklığı WH-1000XM5’i koyu mavi renk seçeneği ile gözler önüne seriyor. Üzerinde bulunan yazılarda ise altın rengi tercih edilmiş. Taşıma kutusunun fermuarı da altın renginde yapılmış.

Sony WF-C700 adlı kablosuz kulaklığının resmi duyurusu henüz yapılmadı ancak yakın bir zamanda gerçekleşmesi bekleniyor. Bu kulaklığın yanı sıra WH-1000XM5 modelinin yeni renk seçeneklerinin tanıtılması da sürpriz olmayacaktır.

Oppo A1x Tanıtımı Yapıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu