Donanım ve Elektronik

Snapdragon S7 Pro Gen 1 Tanıtıldı!

Qualcomm'un XPAN teknolojisinin, kablosuz kulaklık kapsama alanını "ev, bina veya kampüs geneline" kadar genişlettiği söz konusu. İşte detaylar!

Snapdragon S7 Pro Gen 1, bu hafta Qualcomm tarafından şirketin yıllık Snapdragon Zirvesi’nde tanıtıldı. Burada çip üreticisi, akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar için Snapdragon 8 Gen 3 ve Snapdragon X Elite yongalarını da piyasaya çıkardı.

Snapdragon S7 Pro Gen 1 özellikleri!

Önümüzdeki aylarda gerçek anlamda kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, kablosuz kulaklıklara gelmesi beklenen yeni Snapdragon S7 Pro Gen 1 ses çipi, mikro güçlü Wi-Fi desteğine sahip. Bu çipler bluetooth 5.4 desteğinin yanı sıra, kablosuz kulaklıklardaki mikro güçlü Wi-Fi bağlantısı ve Qualcomm’un XPAN teknolojisinin kapsama alanını birkaç metreden “ev, bina veya kampüs geneline” kadar genişlettiği iddiasını ortaya atıyor.

snapdragon-s7-pro-

Bütün bu gelişmelerin yanı sıra sunulan daha premium olan model aynı zamanda çok kanallı kayıpsız ses akışı ve çok kanallı uzamsal ses desteklerini de sunacağı konuşulmakta. Her iki çip de Qualcomm’un işitme kaybı telafi teknolojisini ve kişisel ses yükseltme özelliklerini destekliyor olacağı söz konusu. S7 Gen 1 serisi çipler aynı zamanda firmanın dördüncü nesil aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisini de destekliyor.

snapdragon-s7-pro-

Bihter Filminden ilk Fragman Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu