Donanım ve Elektronik

Samsung W Serisinde 15 Eylül’de Bizi Neler Bekliyor?

Samsung W serisinde neler ile karşılaşacağız? İşte detaylar!

Teknoloji şirketi 1 Eylül Cuma günü yaptığı açıklamada, Samsung W serisi lansmanının 15 Eylül’de Çin’de gerçekleşeceğini duyurdu. Samsung yalnızca W serisinden bahsetmiş olsa da, serinin sırasıyla Samsung W23 ve Samsung W23 Flip’in devamı olan Samsung W24 ve Samsung W24 Flip’i içerebileceği konuşulmakta.

Samsung W serisi Lansmanı

Samsung W serisi lansmanı 15 Eylül‘de gerçekleşeceği aktarıldı. Şirket tarafından paylaşılan tanıtım görseline göre lansman etkinliği, Çin’deki Chengdu Yüksek ve Yeni Spor Merkezi’nde gerçekleşecek. Samsung W24 ve Samsung W24 Flip’in Z serisinin yenilenmiş versiyonları olarak etkinlikte ilk kez tanıtılacağı bahsedilmekte. Bu seri ise Çin’de satışa sunulacak. Yani Samsung W23 ve W23 Flip gibi dünya çapında satışa sunulmayacak.

Samsung W Serisinde 15 Eylül'de Bizi Neler Bekliyor?

Şirket, Temmuz ayında Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Tab S9 serisi ve Galaxy Watch 6 serisinin yanı sıra Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in de tanıtımını gerçekleştirmişti. Cihazlarda Galaxy SoC’ler için özel Snapdragon 8 Gen 2 Mobil Platform desteği bulunduğu görülmüştü. Katlanabilir akıllı cep telefonları suya dayanıklılığı kanıtlayan IPX8 belgesine sahipti.

Honor Magic V2, Global İlk Gösterimi Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu