Donanım ve Elektronik

Oppo Find X7 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Oppo Find X7 Pro'nun işlemci tarafında kullanıcıları ne bekliyor? İşte detaylar!

Oppo Find X7 ve Oppo Find X7 Pro’nun gelecek yıl Ocak ayında lansmanı olacağı iddiası ortaya atıldı. Henüz resmi bir duyuru yapılmamış olsa da bir ihbarcının hazırladığı rapor ile cihazın teknik özellikleri açığa çıktı. Gelin birlikte inceleyelim.

Oppo Find X7

Çinli bir ihbarcı Oppo Find X7 Pro’nun arka tasarımını açığa çıkaran bazı görselleri yayınladı. Görsellere göre, Hasselblad ayarına sahip dörtlü arka kamera kurulumuna cihazlar sahip olacak. İddiaya göre bu kamera optik görüntü sabitleme ve 6x optik zoom özelliğinin yanı sıra 1/2,51 inç sensör boyutuna sahip 50 megapiksel Sony IMX 858 periskop telefoto sensörüne sahip. Tüm bunların yanı sıra Oppo FindX7 serisinin acil durum uydu mesajlaşma özelliğiyle kullanıcılara sunulacağı iddia ediyor.

oppo-find-x7

Ek olarak kaynağa göre, Oppo FindX7 serisi 3 modele sahip olacak. Bunlar; FindX7, FindX7 Pro ve FindX7 Ultra. Standart modelin tam kalbinde MediaTek Dimensity 9300 SoC’nin bulunacağı söyleniyor. Pro ve Ultra modelinin Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC’e sahip olacağı iddiası bulunuyor. Öncelikle Çin’de satışa sunulacağı iddia ediliyor. Global pazara çıkıp çıkmayacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

OnePlus Ace 3’ten Yeni Sızıntı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu