Donanım ve Elektronik

Motorola Edge 40 Neo Tasarımı Sızdırıldı!

Motorola Edge 40 Neo'nun tasarım renderları sızdırıldı.

Motorola Edge 40 serisi akıllı telefonlarına yeni bir üyesi mi olacak?  Son aylarda sık sık şirket ile ilgili raporlar ve söylentiler, akıllı telefonun Motorola Edge 40 Neo olacağına dair ipuçlarını bize sunuyor. Şirket henüz resmi bir bilgi açıklamasa da bazı detaylar sızdırıldı. Sızıntılara göre telefonun arka panelinde bir LED flaşla birlikte çift kamera kurulumuna sahip olabilir.

Motorola Edge 40 Neo

Edge 40 Neo’nun tasarım görsellerini ve renk seçeneklerini açığa çıkaran bir sızıntı yapıldı. İddia edilen bu telefonun daha önce piyasaya sürülen Edge 40’ın tasarımından esintilere sahip olacak. Sızdırılan videoya göre Edge 40 Neo, 50 megapiksel birincil sensörle desteklenen çift arka kamera kurulumuna sahip olacak.

Motorola Edge 40 Neo Tasarımı Sızdırıldı!

Edge 40 Neo, düz kenarlara ve dar çerçevelere sahip olacak şekilde tasarlanmış. Telefonun sağ kenarında ses ayar tuşu ve güç butonu görülürken sol tarafı ise boş. Telefonun alt kısmında bir mikrofon, bir SIM tepsisi yuvası ve bir hoparlör deliği, USB Type-C bağlantı noktası görünmekte. Ayrıca Edge 40 Neo’nun Caneel Bay, Black Beauty ve Soothing Sea olmak üzere üç renk tonuyla geleceği de aktarılmış.

iQoo Z8 ve Z8x, Çift Arka Kamera ile Piyasaya Sürüldü!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu