Donanım ve Elektronik

Infinix Zero 30 5G Teknik Özellikleri Geekbench Tarafından Yayınlandı!

Infinix Zero 30 5G, Bluetooth SIG listesine göre Bluetooth 5.3 bağlantısına sahip olacak.

Infinix Zero 30 5G, Bluetooth SIG sertifikasının yanı sıra Geekbench kıyaslama web sitelerinde de görüldü. Bu durum lansmanının çok yakında olabileceğini bize işaret ediyor. Bahsi geçen Infinix akıllı telefon, X6731 model numarasıyla sertifika sitelerinde göründü. Teknoloji şirketi Infinix, Infinix Zero 30 5G modeli hakkında henüz herhangi bir detay paylaşmadı ancak bütçe dostu 5G teknolojisine sahip bir cihaz olacak gibi görünüyor. 8 GB’a kadar RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli MediaTek Dimensity 1100 SoC tarafından desteklendiği yayınlanan listede görülüyor. Cihazı Android 13’te çalıştırabilir.

Infinix Zero 30 5G Teknik Özellikleri

Teknoloji şirketi Infinix, Bluetooth SIG sertifika listesi ve bir Geekbench listesinin paylaştığı gibi, yakında Infinix Zero 30 5G adıyla yeni bir 5G telefonu piyasaya sürebilir. Her iki web sitesinde de X6731 model numarasıyla akıllı cihazı listelemiş olarak görünüyor. Bahsi geçen Infinix Zero 30 5G, Geekbench’te TensorFlow Lite CPU Inference puanı olarak 276 puanı hanesine yazmış.  Listeye göre, Android 13’te bu akıllı cihazda çalışabilir.

Infinix Zero 30 5G Teknik Özellikleri Geekbench Tarafından Yayınlandı!

Dimensity 1100 SoC olduğuna inanılan MT6891Z/CZA kod adlı sekiz çekirdekli MediaTek yonga seti tarafından destekleneceği varsayılıyor. İşlemcinin, maksimum 2,60 GHz saat hızına sahip dört yüksek performanslı çekirdeğe ve maksimum 2,00 GHz saat hızına sahip dört çekirdeğe sahip olduğu da  listede görülüyor. Ayrıca cihazın 7.32 RAM’e sahip olduğu da gösterilmiştir. Bu  8 GB’a çevrilebilir. Infinix,  Zero 30 5G ile ilgili henüz resmi bir bilgi paylaşmadı. Bluetooth SIG ve Geekbench listesi ilk olarak Gizmochina tarafından tespit edildi.

Nokia G42 5G Teknik Özellikleri Lansman Öncesinde Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu