Donanım ve Elektronik

Honor Earbuds X7 Tanıtıldı!

Yeni Honor Earbuds X7 Çin pazarında piyasaya sürüldü. Bir çok özelliğiyle dikkat çeken bu kulaklığı beraber inceleyelim....

Teknoloji şirketi Honor Earbuds X7 adlı yeni cihazını Çin pazarında piyasaya sürdü. Bu yeni kulaklıklar 40 saate varan pil ömrüyle uzun süreli kullanım sağlıyor. Ayrıca Çin Elektronik Endüstrisi Birliği tarafından verilen Altın Kulak sertifikasıyla birlikte yüksek kaliteli ses çıkışıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor…

Honor Earbuds X7’nin özellikleri nedir?

Gelelim özelliklerine. Her kulaklık tek şarjla 9 saate kadar dayanabilirken, şarj kutusu 30 saate kadar çalma süresi sunuyor. Kulaklıklar aynı zamanda hızlı şarj teknolojisini de içerisinde barındırıyor. Honor Earbuds X7, 10 dakikalık şarj ile üç saate kadar hizmet süresi sunabiliyor.

honor-earbuds-x7

Cihazın her bir kulaklığı yaklaşık 3,8 gram ağırlığında olup kolay bir kullanım sunuyor.  Earbuds X7 kablosuz kulaklıklar mavi ve beyaz renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kulaklıklar, aramaları yanıtlamak/sonlandırmak veya müziği oynatmak/duraklatmak için çift tıklama dahil olmak üzere dokunma işlemi ile kullanıcısına güzel bir deneyim sunuyor.

Eğer uzun süre basarsanız çağrıyı reddedebiliyorsunuz. Çin’de 299 yuan (41 $) fiyat bandında satışa sunulan bu kablosuz kulaklığın yurtdışı pazarlarda piyasaya sürüp sürmeyeceği ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

Xiaomi Redmi 13 4G Yakında Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu