Donanım ve Elektronik

Galaxy F54 Resmi Olarak Boy Gösterdi!

Galaxy F54 SAMSUNG'un resmi internet sitesinde görüntülendi.

Galaxy F54 Resmi Olarak Boy Gösterdi! İşte detaylar.

Teknoloji devlerinden SAMSUNG yeni cihazlarını kullanıcılarına tanıtmaya tam sürat devam ediyor. Galaxy M54 adlı modelini geçtiğimiz aylarda Orta Doğu’da sessiz sedasız kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Akıllı cihaz şimdide Galaxy F54 modeli ile farklı pazarlara açılmaya hazırlandığını duyurdu.

Galaxy F54 Resmi Olarak Görüntülendi!

Bahsi geçen SAMSUNG’un sitesinde de görüntülenen F54 isimli bu model, SM-E546B/DS model numarası ile SAMSUNG’un Bangladeş, Hindistan ve Levant bölgesinde görüntülenebilecek web sitelerinde yayınlandığı gözlemlendi. Akıllı cep telefonun aynı model numarası ile sertifika şirketi SGS Fimko tarafından da onaylandığı görüntüleniyor.

Yukarıda bahsi geçen sertifikanın telefonun pil kapasitesi konusunda da bilgi vermekte olduğunu söyleyebiliriz. Sertifikada yer alan bilgiye göre F54’ün ölçülmüş pil kapasitesi 5830 mAh olacak. Bu da pilin tipik kapasitesinin 6000 mAh olacağı anlamına gelmekte. 25W hızlı şarj desteği de şimdilik bahsedebileceğimiz özellikler arasında yer alıyor diyebiliriz.

Galaxy F54

Tüm bunların yanı sıra ufak bir karşılaştırma yaptığımız zaman F54 isimli bu modelin aslında pil kapasitesi Galaxy M54 ile aynı olduğunu görüyoruz. Şirket F serisi için bazı bölgesel farklılıkların bulunabileceğini belirtse de, bu farklılıkların ne olacağı hala belirsizliğini korumakta. Galaxy M54, A54’e benzer özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkmıştı.

Peki bu cihazın tanıtımı ne zaman gerçekleşecek? Şu an için resmi bir tanıtım tarihinin henüz şirket tarafından açıklanmadığını belirtelim. Ancak sertifika ve destek sayfalarının gün yüzüne çıkmış olması SAMSUNG Galaxy F54 isimli bu akıllı cihazın duyurusunun pek uzak olmadığı anlamına geliyor. Yine de herhangi resmi bir tarih işaret edilmediğinin altını çizmekte fayda var.

Vivo Y100A Renk Değiştiren Tasarımı ile Piyasaya Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu