Donanım ve Elektronik

Coca Cola Akıllı Telefon Üretiyor! 2023’te satışa sunulacak mı?

Coca Cola Akıllı Telefon Çıkarmaya Hazırlandığı Açıklandı!

Coca Cola Akıllı Telefon Üretiyor! 2023’te satışa sunulacak mı? İşte detaylar.

Meşrubat sektöründe lider marka olarak anılan Coca-Cola, kendi markası adı altında akıllı telefon çıkartacağı haberleri yayılmaya başladı. İçecek devi büyük bir akıllı telefon üreticisi ile anlaştığı iddia edilmekte. Dünyanın en büyük içecek firması olan Coca-Cola akıllı telefon çıkarmak için çalışmalara başladığı iddia ediliyor. Dünyanın belirli bölgelerindeki pazarlarda sunmak için hazırlanan içecek devi Coca-Cola, akıllı telefon üreticileri ile görüştüğü aktarılan bilgiler arasında.

Coca Cola Akıllı Telefon Üretiyor!

Hindistan’da çıkan bir iddiaya göre Coca-Cola’nın bir telefon üreticisiyle anlaştığını ve akıllı telefonun tasarımının hazır olup tasarımının sızdırıldığı açıklandı. Sızan tasarımda akıllı telefonun iki kamerası ve arka kapağının rengi kırmızı olması ve Coca-Cola yazması oldukça dikkat çekmekte. Ancak yayınlanan haber iddia mı yoksa gerçek bir tasarım mı belli değil. Sosyal medyada oldukça viral olan tasarımın gerçekliği hala tartışılırken Şirketten herhangi bir açıklama gelmedi.

Sızıntı kaynağı Mukul Sharma tarafından paylaşılan bu haberde yani iddiada GızmoChina web sayfasından yayınlanan habere göre üretici firma adı verilmemiş olsa da tasarımsal özellikler bakımından Çinli orta segment telefon üreticisi olan Realme’nin orta segment modellere eşdeğer olarak göründüğü anlaşılmakta. Bu durum kesinlik kazanmamış olsa dahi tasarımsal benzerlikler bunu göstermekte.

Coca Cola’nın çıkartacağı iddia edilen bu akıllı telefonun henüz teknik özellikleri hakkında hiçbir bilgi belli olmamış olsa dahi tasarımsal açıdan çok benzeyen Realme 10 4G ile benzer görünüme sahip olduğu için özelliklerinin benzer olacağı ifade ediliyor. Şirket çıkaracağı akıllı telefonun aksesuarlarını şirketin teması olan kırmızı renk olması için özel bir çaba gösterdiği açıklanan bilgiler arasında bulunuyor.

Realme 10 4G modelinin özellikleri ise FHD+ 6.4 ekran, Helio G99 işlemci içerisinde 8 GB ram bulundurmakta. Tasarımsal olarak benziyor oluşu üzerine Coca-Cola’nın çıkaracağı akıllı telefonun orta segmente hitap edeceği düşünülmekte. Telefon çıkacak mı çıkacaksa ne zaman satışa çıkarılacak henüz bununla ilgili bir bilgi bulunmamakta.

Moto G Serisine 5 Yeni Telefon!” İçeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu