Donanım ve Elektronik

AMD Ryzen 7000 Serisi İşlemcili Acer Swift Go 14 !

AMD Ryzen 7000 Serisi İşlemcili Acer Swift Go 14 piyasaya çıkarıldı.

AMD Ryzen 7000 Serisi İşlemcili Acer Swift Go 14! İşte detaylar.

Acer Swift Go 14, Tayvanlı elektronik üretim şirketinin Swift Go serisi dizüstü bilgisayarlarının en son üyesi olarak pazartesi günü Hindistan pazarına çıkartıldı. Cihaz iki farklı varyasyona sahip. Bu iki varyasyon ise: 14 inçlik bir varyant ve 16 inçlik bir varyanttan oluşuyor.

Şirketin tanıtıma göre bu cihaz gelişmiş performansa sahip ince ve hafif olarak tasarlanmış. Her iki dizüstü bilgisayarda da 500 nit maksimum parlaklığa sahip 16:10 OLED ekran panellere sahip. Şirket, en yeni AMD Ryzen 7000 serisi işlemci ve yüzde 86 ekran-gövde oranıyla Hindistan pazarına Acer Swift Go 14’ü piyasaya sürdü.

AMD Ryzen 7000 Serisi İşlemcili Acer Swift Go 14 !

Acer Swift Go 14 web sitelerinde bulunan promosyon resimlerinde, dizüstü bilgisayarın gümüş renkli bir gövdesi ve yeşil bir varyantı olduğu görülüyor. Dizüstü bilgisayar, 2.8K çözünürlüğe sahip 14 inç OLED ekrana sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu Swift Go dizüstü bilgisayar modelinde, şirket tarafından paylaşılan ayrıntılara göre gerçek renkler ve daha iyi bir sanal deneyim sunmak için D65’e (beyaz noktayı ölçmek için kullanılan popüler bir renk standardı) yakın ekran renklerini optimize eden Acer ExaColor da bulunmakta.

AMD Ryzen 7000

Acer Swift Go 14, gücünü AMD Ryzen 7000 serisi CPU’dan alıyor ve 2 TB’a kadar PCIe Gen 4 SSD depolama ve 16 GB’a kadar LPDDR5 RAM içeriyor olduğunu belirtelim. Performansı ve güvenilirliği artırmak için dizüstü bilgisayarda yükseltilmiş bir TwinAir çift fan sistemi, çift D6 bakır ısı boruları ve düşük sıcaklıkları korumak için ısıyı dışarı atan bir hava girişli klavye şeklinde geliştirilmiş.

Piyasaya yeni çıkarılan Acer dizüstü bilgisayar WiFi 6E, USB Type-C, USB-Type-A ve HDMI 2.1 bağlantısını desteklemekte. Dizüstü bilgisayar 1,25 kg ağırlığa ve 15,9 mm kalınlığa sahip. Cihaz ayrıca 30 dakikalık şarj ile 4 saatlik pil ömrüne sahip hızlı pil şarj teknolojisine de sahip olduğunun altını çizelim. Yapay Zeka gürültü azaltma özelliğine sahip Acer PurifiedVoice teknolojisi de dahil olduğunu, bu da canlı, net görüntüler ve kaliteli çıkışı ses sağlıyor olduğunu ekleyelim.

“Tecno Spark 10 Pro Piyasaya Sürüldü!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu