İnternet

WhatsApp masaüstü için 1 yeni özellik getiriliyor!

WhatsApp masaüstü sürümü için yeni özellik çalışmalarına başladı.

WhatsApp masaüstü için bir yenilik! Sohbet ve iletişim üzerine yapılmış en popüler uygulamaların başında gelen WhatsApp, masaüstü sürümü hakkında bir yeni özellik üzerine çalışmaya başladı. İşte detaylar.

WhatsApp masaüstü için 1 yeni özellik getiriliyor!

Masaüstü sürümü mevcut olan popüler iletişim uygulaması WhatsApp, sürüme bir yeni özellik katmak için çalışmalara başladı. Şirket trendlere göre uygulamaya sık sık özellik güncellemeleri hali hazırda yapıyor bulunmaktaydı. Şimdiki yapılacak güncelleme ise masaüstünde eksik görülen bir özellik.

Whatsapp masaüstü için özellik geliyor
Whatsapp masaüstü için özellik geliyor

WhatsApp Masaüstü için yeni özelliği ne olacak?

Şimdilerde test aşamasına girdikleri “Aramalar” sekmesi üzerinde çalışıp geliştirmeyi ve bu özelliği aktifleştirmeyi planlıyorlar. Bu özellik aktifleştirildiği zaman masaüstü kullanıcıları arama geçmişlerine masaüstünden ulaşabilecekler.

Halihazırda uzun süredir masaüstü sürümü kullanıcılar tarafından kullanılmaktaydı ancak her uygulamada olduğu gibi mobil sürüm ile masaüstü sürüm arasında farklılıklar olduğu zaman kullanıcılar aynı verimi alamamaktan hoşnut olmuyorlar. İşte bu yüzden WhatsApp şirketi ,bu durumun önüne geçmek üzere çalışmalarını yürütüyor.

Çalışmalar ve test süreci tamamlandıktan sonra artık aramalar sekmesine masaüstü sürümden de erişebileceksiniz. Geçmişe masaüstü sürümden ulaşılamaması kullanıcıların kısa yoldan arayabilmelerine olanak sağlayan mobil performansın, masaüstünde olmayışı üzerine tam verim alamazken, artık test aşaması sonrası uygulama kullanıcıları tam performans verimi alabilecekler.

WhatsApp’ tan 2 Yeni Özellik! Anket Oluşturma ve Kendine Mesaj Gönderme!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu