İnternetSosyal Medya

Elon Musk Twitter 2.0’ın Tanıtımını Yaptı!

Elon Musk 2.0'ı tanıttı

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk Twitter 2.0’ı tanıttı. Şirketteki konuşmasından slaytlar paylaşıldı. Tesla ve SpaceX Ceo’ su Elon Musk’ ın Twitter’ da yaptığı hamleler sonrasında sosyal medya hakkında çok farklı adımları ve düşünceleri olduğunu göstermeye başladı. İşte detaylar.

Elon Musk Twitter 2.0’ın Tanıtımını Yaptı!

Elon Musk, yaptığı paylaşımlarda Twitter 2.0 için, tweet ve videoların, ödeme ve diğer işlevleri destekleyecek olduğunu aktardı. Sosyal medya üzerinden şirket içi hamlelerinin her biri ile sansasyon yaratan Musk, tüm tartışmalar eşliğinde gündemde olma rekorunu kırdı. Bunula beraber Twitter’ da rekor kırmaya başladı. Şu ana kadar Twitter‘ın en çok kullanıcı kaydı aldığı bir dönemde olduklarını duyurdu.

Twitter2.0 hakkında
Twitter2.0 hakkında

Elon Musk Twitter 2.0 beraberinde sosyal medya!

Twitter için geçtiğimiz yıl aynı ay ile karşılaştırma yaptığında kullanıcı kaydı ve uygulama içerisinde geçirilen süre bazında yapılan analizi paylaşan Musk, bu yıl geçirilen süre ve kullanıcı kaydında mükemmel bir yükseliş yaşadıklarını dile getirdi. Bunun yanı sıra artık mavi tik almak ise eskisi kadar kolay olmayacağını ve sınıflara göre tik renginin değişeceğini de dile getirdi.

Şu anki artışın yegane sebebi Musk’ ın Twitter’ı aldıktan sonraki hamleleri, sık sık yaptığı sansasyonel açıklamalar olduğu pek çok kişi tarafından hemfikir olunan bir konu. Twitter’ı kullanmayan sosyal medya kullanıcıları da bu hararetli haberlere ilk elden ulaşabilmek adına uygulamaya kayıt olduklarını varsayıyoruz.

WhatsApp masaüstü için bir yenilik! 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu