Teknoloji

Samsung Galaxy Z Flip 5, Z Fold 5, Tab S9, Samsung Galaxy Unpacked Öncesinde Online Mağazalarda Görüntülendi!

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin 26 Temmuz'da Seul'de gerçekleşmesi planlanıyor.

Samsung Galaxy Unpacked, 26 Temmuz’da Seul’de düzenleneceği açıklandı. Teknoloji şirketi, etkinlik sırasında bir dizi yeni ürünü tanıtmış olacak. Samsung Galaxy Z Flip 5 , Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Samsung Galaxy Tab S9 serisi tabletlerin etkinlikte kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Galaxy Tab S9 serisinin ana model, Plus ve Ultra modellerinden oluşması bekleniyor. Bahsi geçen cihazlar, çarşamba günü gerçekleşecek olan etkinlikten önce online bir mağazada bir ihbarcı tarafından tespit edildi.

Cihazlar Samsung Galaxy Unpacked Öncesinde Online Mağazalarda Görüntülendi!

Teknoloji haberlerinin sızıntı kaynağı Evan Blass, ürün lansmanından önce online mağazada Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Samsung Galaxy Tab S9 serisini gördü ve bunları bir dizi Tweet ile paylaştı. Online mağazaların birinde telefon ve tablet modelleri ön sipariş seçeneği ile listelenmekte.

samsung-galaxy-unpacked

Sitede Galaxy Z Flip 5 dört renk seçeneğiyle gösterilirken Galaxy Z Fold 5 üç renk seçeneğiyle listeleniyor. Sızıntı kaynak ayrıca çıkışı yaklaşan ürünleri bir Fransız online mağazasında da gördü. Galaxy katlanabilir telefonlar, genellikle 26 Temmuz’da piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Watch serisi modellerin bir versiyonuyla birlikte bir ürün paketinde sunuluyor. Ürünlerin fiyatları henüz belli değil.

Önceki sızıntılara göre , Samsung Galaxy Z Flip 5’in 256 GB ve 512 GB varyantlarının sırasıyla 1.199 Euro  ve 1.339 Euro olarak fiyatlandırıldığı söyleniyor.  Ayrıca Krem, Grafit, Lavanta ve Su Yeşili renk varyantlarında sunulması bekleniyor. Tüm bunların yanı sıra Samsung Galaxy Z Fold 5’in temel 256GB varyantının 1.899 EUR olarak fiyatlandırılacağı tahmin edilirken, 512GB ve 1 TB varyantlarının sırasıyla 2.039 EUR ve 2.279 EUR olarak listelendiği söylendiğini belirtelim. Bu modelin ise Siyah, Mavi ve Krem renk seçenekleriyle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Elon Musk ile Twitter’ın Yeni Logosu! 24 Temmuz’da Kullanıma Geçildi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu