Teknoloji

Motorola Razr 40 Ultra’nın Resmi Görselleri Sızdırıldı!

Motorola Razr 40 Ultra 12 megapiksel ana kamerayla geliyor.

Motorola Razr 40 Ultra’nın Resmi Görselleri Sızdırıldı! İşte detaylar.

Teknoloji firması Motorola’nın yeni katlanabilir telefonlarını Razr 40 serisi olarak piyasaya çıkaracağı kısa süre önce duyurulmuştu. Şirketin Razr 40 modelinin ardından şimdi de telefonun Ultra versiyonuna ait görseller internete sızdırıldı. Sızıntı kaynağı son dönemlerde teknoloji dünyasında adına sıkça rastladığımız Evan Blass. Kaynak tarafından paylaşılan görsellerde Motorola Razr 40 Ultra üç farklı renk seçeneğiyle ve farklı açılardan görülebilmekte.

Motorola Razr 40 Ultra!

Yeni model Razr 40 Ultra ismi görsellerde telefonun ekranında fark edilmekte.  Fakat asıl göze çarpan şey oldukça büyük olan kapak ekranı denilebilir. Bu kapak ekranı “istiridye kabuğu” formatındaki katlanabilir telefonlarda gördüğümüz en büyük kapak ekranlarından biri olma özelliğine sahip. Ekran kısmının telefonun kameralarını sarması da bir başka dikkat çeken kısmı diyebiliriz.

Motorola Razr 40 Ultra

Razr 40 Ultra modelinin kalbinde Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcinin bulunması beklentisi bulunuyor. Ayrıca ana ekranın 2640 x 1080 piksel çözünürlük sunması ve yenileme hızının ise 120 ya da 144 Hz olması da konuşulanlar arasında. Cihazın kapak ekranının çözünürlüğünün ise 1066 x 1056 piksel olduğu bilgisi bulunuyor. 12 GB’a kadar erişen RAM seçeneklerinin de bulunacağını es geçmeyelim. Tüm bunların yanı sıra dahili depolama alanı seçenekleri ise 512 GB’a kadar uzanıyor ve 33W şarj destekli 3640 mAh pil ise telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi vereceği de paylaşılan bilgiler arasında.

Motorola Razr 40 Ultra’nın ana kamerası olarak 12 megapiksel çözünürlüklü Sony IMX563 sensör yer alacak. Bu kameraya 13 megapiksel ultra geniş açılı kamera eşlik edecek. 32 megapiksel öz çekim kamerası da telefonun özellikleri arasında yer alıyor. Motorola Razr 40 Ultra’nın kutusundan Android 13 ile çıkacağı beklenilen en muhtemel seçenek. Cihazın henüz resmi tanıtım tarihi ise belli değil.

Apple iPhone 15 Pro’dan Yeni Bilgiler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu