Teknoloji

OnePlus Ace 2 Pro’nun Bazı Özellikleri Yayınlandı!

OnePlus Ace 2 Pro snapdragon 8 gen 2 işlemciyle gelecek. Ayrıca ekran yapısı kavisli olarak tasarlanmış.

OnePlus Ace 2 Pro hakkında bazı bilgiler paylaşıldı! İşte detaylar!

Geçtiğimiz şubat ayında teknoloji markası OnePlus, Qualcomm SnapDragon 8+ Gen işlemci ile OnePlus Ace 2’yi teknoloji severlerin beğenisine sunmuştu. Çıkan model Dimensity 9000 işlemcili Ace 2V modelin takipçisi olmuştu. Şimdi ise SnapDragon 8 Gen 2 işlemcili OnePlus Ace 2 Pro modelinin seriye eklenmesi beklenmekte.

OnePlus Ace 2 Pro Bazı Özellikleri Yayınlandı!

Telefon hakkında bazı iddiaları teknoloji duyumcusu Digital Chat Station gündeme getirdi. Cep telefonunda 1.5K çözünürlüğe sahip kavisli bir ekranın olacağına ve BOE tarafından bu ekranın test ettiğini aktardı. Ace 2 Pro isimli bu cihazın diğer özellikleri hakkında belirsizlik hala devam etmekte. Ancak diğer sızıntı kaynakların belirttiklerine göre Ace 2 Pro’nun kamerası Ace 2 ile aynı olacağı yönünde.

OnePlus Ace 2 Pro

Akıllı telefonun ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteli pilden karşılayacak. 50 megapiksel, 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 2 megapiksel makro kamera ve 16 megapiksel öz çekim kamerası bulunacağı söylenmekte. OnePlus Ace 2 Pro isimli bu cep telefonunun seleflerinden farklı olduğunu fakat benzer ortak yanlarının da var olduğunu belirmek gerekiyor. Önümüzdeki günlerde resmi olarak özelliklerinin açıklanması beklentisi bulunmakta.

Motorola Razr 40 Ultra’nın Resmi Görselleri Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu