Teknoloji

iOS 17.1 Güncellemesinde Neler Olacak?

iOS 17'deki bulunan klavyede olan hataları düzelterek yeni versiyonda daha duyarlı hale getirecek. İşte detaylar!

iOS 17.1’in, iOS 17‘nin Eylül ayında kullanıcılara sunulmasından bu yana ilk önemli güncelleme olarak önümüzdeki hafta gelebilir. Ana sürümden önce beta test kullanıcılarına sunuldu.

iOS 17.1 Güncellemesinde Neler Olacak?

iOS 17.1 güncellemesinin “ekran görüntüsü hatasının kalıcılığına neden olabilecek” bir hatayı düzelteceğini bildiriyor. Şu anda genel beta kanalı aracılığıyla test edilmeye hazır olan bir sonraki yazılım güncellemesinin test sürümü kullanıcılara sunuldu. Şirketin iOS 17 1 güncellemesini 24 Ekim’de bazı iPhone modellerine geleceği söyleniyor.

iOS 17.1 Güncellemesinde Neler Olacak?

Teknoloji şirketinin son cihazları iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinde, telefonların piyasaya sürülmesinden yalnızca birkaç hafta sonra Apple forumları ve Reddit dahil çeşitli platformlarda ekran yanması sorunları hakkında kullanıcılar paylaşımlarda bulundu. Şirket yeni gelecek yazılım güncellemesinin soruna yönelik bir düzeltme içereceğini duyurdu. Bu ayın başlarında teknoloji şirketi Apple, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’i etkileyen ve kullanım sırasında telefonun aşırı ısınmasına neden olabilecek bir hatayı da düzeltmiş olacak.

Nvidia RTX 40 SUPER Serisi Yolda!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu