Teknoloji

Apple 4. Nesil AirPods ve AirPods Max Yolda!

Daha önce teknoloji analisti 2024 yılı içerisinde geleceğini açıklamıştı. İşte detaylar!

Yayınlanan bir rapora göre şirket tarafında herhangi bir sızıntı olmamasına rağmen Apple 4. nesil AirPods’u ve yeni AirPods Max’i bu yılın sonlarında piyasaya sürmesi bekleniyor. Teknoloji şirketi Vision’dan beklentisini karşılayamamış ve iade oranları nedeniyle oldukça kötü etkilenmişti. Ancak yeni kulaklıkların gelişi konusunda bir değişiklik yaşanmadı.

Apple 4. Nesil AirPods ve AirPods Max hakkında raporda nelerden bahsediliyor?

Teknoloji analisti Mark Gurman, Apple’ın 2024’ün sonlarında iki yeni AirPods ve yeni bir AirPods Max’i piyasaya sürme planları olduğunu açıkladı. Daha önce Gurman, Ekim 2023’te ilk kez bu gelişmeyi teknoloji severlere duyurmuştu. Duyurusunda, TWS kulaklıkların iki çeşidinin, ikinci ve üçüncü nesil AirPod’ların yerini alacağını belirtmişti.

apple-4-nesil-airpods

Şimdiki raporda tasarımsal olarak yeniden tasarlanabileceğini öne sürüyor. Daha kısa bir gövdeye, yeni bir kulaklık tasarımına ve şarj kutusu için yeni bir görünüme sahip olacağını iddia ediyor. Ses kalitesinde yükseltmenin yanı sıra aktif gürültü önleyici hususunda da çalışmalar yapıldığını aktarıyor.AirPods Max ürününün de yeniliklerle geleceği ne kadar belli olsa da kulaklıkların tasarımsal olarak büyük bir revizyona uğraması pek beklenmiyor.

Instagram Uygulamasını İndirmeden Reels İzlenebilecek!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu