İnternetSosyal Medya

Elon Musk Twitter’ı Bırakacak mı? 17 Milyonluk Dev Anket!

Elon Musk Twitter için başlattığı "tamam mı? devam mı?" anketi sonuçları belli oldu!

Elon Musk Twitter için başlattığı “tamam mı? devam mı?” anketi sonuçları belli oldu! Elon Musk Twitter’ı Bırakacak mı? 17 Milyonluk Dev Anket! İşte detaylar..

Geçtiğimiz gün Twitter’da ki koltuğu ile ilgili anket paylaşan Elon Musk, kullanıcılara başkanlıktan istifa etmeli miyim yoksa kalmalı mıyım diye sordu. Bu anketin sonuçlarına göre karar vereceğini de anketi başlatmadan önce belirtmişti.

Dünyanın en popüler mini bloğu Twitter’ı 44 Milyar dolara satın alan Milyarder iş insanı Musk, satın aldıktan sonra attığı her adımla bir sansasyona sebep oluyor. Kullanıcıların ve diğer herkesin dikkatini üzerinde tutmayı Twitter ile ilgili aldığı kararlarla halihazırda başarıyorken şimdi  yepyeni bir hamle ile tekrar adından söz ettirmeyi başardı. Fakat bu sefer işler beklediği şekilde gitmemiş gibi görünüyor ya da belki de beklentisine göre ilerliyor olabilir.

Elon Musk Twitter’ı Bırakacak mı?

Twitter üzerinden anket başlatan  Musk, Twitter ile ilgili alacağı kararı takipçilerine ve diğer kullanıcıların fikrine bıraktı. 17 milyon 500 bin kişinin katılımı soncunda anket yüzde 57 ile başkanlıktan istifa etmesi şeklinde sonuçlandı. Ancak Musk başkanlığı gerçekten bırakacak mı yoksa bırakmayacak mı şu an için herhangi bir netlik yok.Elon Musk’ın anket sonucunda görevini bırakıp bırakmayacağı henüz belli değil. Musk, konu hakkında herhangi bir açıklama da paylaşmadı. Musk, bugüne kadar verdiği bazı sözleri tutmuş, bazı sözleri ise tutmamıştı.

Elon Musk’ın anketinin Musk aleyhine sonuçlanmasıyla birlikte Tesla hisselerinde de hareketlilik yaşandı. Tesla hisselerinin değeri %5’e yakın değer artışı yaşadı. Bütün bunların yanında bazı kullanıcılar Musk’ın gitmesi tarafı oy veren kullanıcıların hesaplarını kapatabileceğini söyleyerek olayla ilgili şaka yaptılar.

Internet Explorer’a Veda! 2023 Yılında Kaldırılacak!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu