EğlencePC Oyunları

Steam Platformu Haftanın En Çok Satan 5 Oyunu!

Steam platformunun haftanın en çok satan listesi açıklandı.

Steam platformu haftalık en çok satan ilgi gören oyunlarını açıkladı. Listede eski yerini koruyan oyunların yanı sıra bazı oyunlar ilk 5′ e girmeyi başarırken bazı oyunlar sıralamada geriledi. İşte Steam’in çok satanları.

Steam Platformu Nedir?

Valve Corporation tarafından geliştirilmiş dijital dağıtım ve çok oyunculu oynayış iletişimi kurabilen bir oyuncu platformu olarak açıklanabilir. Steam üyeliği oluşturmak tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Steam hesabına kayıt olmak ise oldukça basit.

Steam Platformu haftanın ilk 5’i !

Steam 21-27 Kasım haftanın en çok satan ilgi gören oyunlarını SteamDB üzerinden yayınladı. Liste geçtiğimiz haftalar ile hemen hemen aynı gibi görünse de bu hafta bazı değişiklikler yaşanmış gibi görünüyor. Sonbahar indirimlerini başlatan Steam oyunlarına ilgi artmışa benziyor.

Steam haftanın ilk 5'i
Steam haftanın ilk 5’i

Steam’ de listenin en başında Steam Deck yer alırken onun peşinden Call of Duty Modern Warfare 2 lansman sonrası bu hafta liderliğini kaybedip ikinci sıraya gerilemiş. Listenin üçüncü sırasını ise Rockstar Games’in şimdilerde göz bebeği olan Red Dead Redemption 2 yerini almış. Çıktığı zamanlarda yoğun ilgi gören Warhammer 40K:Darktide ise dördüncü sırada kendine yer edinebilmiş. Beşlik listemizde 5. sıraya yerleşen son oyunumuz ise listede yükselişe geçen Cyberpunk 2077 olmuş. Listenin ilk 5’i bu şekilde iken ilk 10’a girebilen diğer oyunlar ise şu şekilde açıklandı;

  • God of War
  • EA SPORTS FİFA 23
  • Persona 5 Royallty Takes Two
  • Battefield V

Epic Games her yıl yaptığı gibi bu yıl da ücretsiz olarak oyun dağıtacaklarını duyurdu. İşte detaylar.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu