Teknoloji

Samsung Galaxy F54 5G Sızdırıldı!

Samsung Galaxy F54 5G'nin 108 megapiksel birincil arka kamera sensörüne sahip olması beklentisi bulunuyor.

Samsung Galaxy F54 5G’nin yakında  piyasaya sürüleceği söyleniyor. Galaxy F54 5G’nin sekiz çekirdekli Exynos SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor. Akıllı cep telefonunun 25W kablolu hızlı şarj desteğine sahip büyük bir 6.000mAh pil ünitesi tarafından desteklenmesi muhtemel görülüyor. Samsung tarafından herhangi bir resmi duyuru yapılmadan önce, tanıtımı yaklaşan akıllı telefonun tasarım görüntülerini sızdıran yeni bir rapor ortaya çıktı. Modelin bu yılın başlarında tanıtılan Galaxy  M54 5G’nin yeniden adlandırılmış hali olduğuna dair son iddiaları doğrular nitelikte.

Samsung Galaxy F54 5G Sızdırıldı!

91Mobiles‘ta paylaşılan rapora göre, Galaxy F54 5G olduğu iddia edilen cep telefonu görüntüleri sızdırıldı. Telefon, parlak gradiyen kaplamalı Koyu Mavi ve Gümüş renk seçenekleri ile görülüyor. Üçlü arka kameralar, arka panelin sol üst köşesindeki gümüş halkalarla çevrelenmiş, hafifçe yükseltilmiş üç ayrı dairesel modülde dikey olarak düzenlenmiş olarak tasarlanmış. LED flaş ünitesi hemen kamera modülünün yanına yerleştirilmiştir.

Samsung Galaxy F54 5G

Galaxy F54 5G’nin arka üçlü kamera ünitesinde 108 megapiksel birincil sensör, 8 megapiksel ultra geniş açılı sensör ve 2 megapiksel sensör yer alacağı söylenmekte. Raporda, kamera sisteminin optimize edilmiş süper görüntü sabitleme (OIS), gece çekimi ve Astrolapse gibi bazı özellikleri bulunduğuna yer verilmiş. Ayrıca arka panelin alt kısmında Samsung’un logosu yer almakta. Ahizenin güç düğmesi ve ses düğmeleri ise sağ kenara konuşlandırılmış. Yan tarafa monte edilmiş parmak izi sensörünün güç düğmesiyle birlikte olması bekleniyor.

Telefonun ön yüzeyinin tasarımı henüz bilinmiyor. Ancak rapor, ekranın üst kısmında muhtemelen 32 megapiksel ön kamera sensörü için bir su damlası çentiğine sahip olacağını ve ince çerçevelerle geleceğini göstermekte. Samsung Galaxy F54 5G’nin 120Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç 120Hz full-HD+ (2400 x 1080 piksel) AMOLED ekran paneline sahip olması bekleniyor. Corning Gorilla Glass koruması ile donatılacağı da konuşulanlar arasında. Akıllı telefon, 8 GB RAM ve 256 GB’a kadar dahili depolama ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli bir Exynos 1380 5G yonga seti ile güçlendirilebilir.

Büyük bir 6.000 mAh pil birimine sahip olması muhtemel olan Galaxy F54 5G’nin 25 W kablolu hızlı şarjı desteklemesi beklentisi bulunmakta. Çift SIM destekli akıllı cep telefonunun hibrit bir yuva ile donatılması ve Wi-Fi 6 bağlantısını desteklemesi muhtemel dememiz yanlış olmayacaktır.

Vivo Y02T Çevrimiçi Olarak Listelendi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu