Teknoloji

Uzun Yıllar Sonra Samsung Galaxy C Geri Geliyor!

Samsung, Galaxy C serisi aradan geçen yedi yılın ardından Galaxy C55 ile geri dönüyor.

Samsung, Galaxy A serisini, Galaxy M ve F serilerini kullanıcılara sunuyor. Ancak görünüşe göre firma, Galaxy C55 ile ürün skalasını daha da genişletmek istiyor. İşte uzun zaman sonra gelen o model!

Samsung Galaxy C55 geliyor!

Samsung’un, Galaxy C serisi yedi yıldır ürün çıkarmamıştı. Ancak Galaxy C55 ile birlikte markanın geri döneceği aktarıldı. Cihaz Google Play Console’da listelendiği görüldü. Akıllı telefon genel hatlarıyla Galaxy M55/F55 ile benzerliklere sahip. Telefonun Çin pazarına özel olacağı söyleniyor. Global pazarda görüp görmeyeceğimiz ise meçhul.

samsung-galaxy-c

Cihazın teknik özelliklerine baktığımızda ekran tarafında, 450 DPI ekran yoğunluğuna sahip Full HD yer alıyor. İçerisinde kutudan çıkar çıkmaz Android 14 ve 8GB RAM ile gelecek. Cihazın tam kalbinde Snapdragon 7 Gen 1 işlemcisi bulunacak. Snapdragon 7 Gen 1, iki yıl önce piyasaya çıkmıştı. Şimdilik Galaxy C55 hakkında ortaya çıkan detaylar bunlarla sınırlı. Tüm bunlara ek olarak Samsung’un yakında küresel pazar için Galaxy M55 ve Galaxy F55’i duyurması bekleniyor.

Baseus AirGo 1 Ring Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu