Teknoloji

Baseus AirGo 1 Ring Duyuruldu!

Baseus AirGo 1 Ring açık kulak tasarımlı kablosuz kulaklık, tanıtıldı. İşte detayları!

Teknoloji her gün değişiyor ve gelişiyor. Popüler ürünler de teknoloji ile beraber değişim gösteriyor. Şimdilerde açık kulak tasarımlı kablosuz kulaklıklar popüler olmaya başladı. Baseus firması da açık tasarım arayan kullanıcılara uygun fiyatlı bir alternatif sunacağını duyurdu.

Baseus AirGo 1 Ring Teknik Özellikleri Neler?

Açık tasarım kulaklıkların kullanıcı deneyiminden bahsetmek gerekirse kulağın içine girmeden klips şeklinde tutunuyor. Kulaklığı kullanan kişiye fazla rahatsızlık vermiyor. Baseus AirGo 1 Ring modeli 4.5 gram ağırlığında ve kulaktan düşmeyecek şekilde biçimlendirilmiş. Tüm bunların yanı sıra 12mm dinamik sürücüler mekansal ses üretebilme yeteneğine sahip.

baseus-airgo-1-ring

Kulak içinde yerleşiminde 20 derecelik açı sayesinde ses sızıntısını engellemekte. Bu sayede kulağa en yüksek kalitede sesi iletiliyor. Tek şarj ile 6 saate kadar kullanılırken kutusu ile bu süre 25 saate çıkmakta. 10 dakikalık hızlı şarj ile 2 saatlik kullanım süresi sağlıyor. Bluetooth 5.3 ile gecikmesiz ve aynı anda birden fazla cihaza bağlanabilen kulaklık, uygulama üzerinden 12 ekolayzır efekti ve dokunmatik kontrolün özelleştirilmesi gibi özellikler de sunacak. Baseus AirGo 1 Ring kulaklık satış fiyatı olan 20$ fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak.

AMD Strix Point APU’lar Netlik Kazandı! “

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu