Teknoloji

OnePlus Nord Buds 3 Sızdırıldı!

OnePlus Nord Buds 3 tasarımsal özelliği nedir? Teknik detayları neler? İşte detaylar!

OnePlus Nord Buds 3 sızdırıldı. Bir önceki versiyon geçen yıl nisan ayında piyasaya çıkmıştı. OnePlus Nord Buds 3 kulaklığının lansman tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Ama sızıntı bazı özellikleri açığa çıkardı. Gelin birlikte bakalım.

OnePlus Nord Buds 3

Piyasada güvenilir olarak bilinen bir ihbarcı yakında çıkacak olan OnePlus Nord Buds 3’ün CAD görüntülerini sızdırdı. Sızdırdığı görüntülere göre kulaklıkları şarj kutusuyla siyah renge sahip. Kulaklıklar için oval şekilli bir kutuya sahip. Önceki versiyonlara göre büyük bir değişim denilebilir. Kulaklık başlıkları, silikon kulak tıkaçlarıyla birlikte yarım kulak içi tasarıma sahip demek yanlış olmayacaktır. Ayrıca üzerinde dokunmatik yönlendirme tuşları da bulunduğu iddia ediliyor.

oneplus-nord-buds-3

Teknik özellikler hakkında henüz kesin bilgiler bulunmuyor. Ancak OnePlus Nord Buds 2 kanal içi kulaklıklar aktif gürültü engelleme özelliği sahipti. 111db hassasiyetine ve 20Hz ile 20.000Hz arasında değişen frekans tepki hızına sahip 12,4 mm dinamik sürücülere bulunmaktaydı. Tüm bunların yanı sıra kulaklıkta özelleştirilebilir dokunmatik kontroller bulunmaktaydı. Yani bir önceki sürümü sahip olduğu özelliklerden daha farklı yükseltmeler görmemiz mümkün.

Samsung Galaxy A15 4G Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu