Teknoloji

Nubia Pad 3D II Tanıtıldı!

ZTE, Neovision 3D Anytime teknolojisinin gerçek zamanlı 3D içerik üretebildiğini iddia ediliyor. İşte detaylar!

Nubia Pad 3D II, şirketin özel gözlük takmadan 3D içerik görüntüleme desteğine sahip ikinci nesil tableti olarak MWC 2024’te tanıtıldı. Peki cihazın teknik özellikleri neler? Gelin yakından bakalım…

Nubia Pad 3D II teknik özellikleri neler?

MCW 2024’te tanıtılan Pad 3D II’nin ekran tarafında 144Hz yenileme hızına sahip 12,1 inç 2,5K bulunuyor. Şirketin aktardıklarına göre bu cihaz birinci nesil modele kıyasla yüzde 80’e kadar daha yüksek 3D çözünürlük ve yüzde 100’e kadar geliştirilmiş 3D parlaklık sunuyor olacak. Cihazın tam kalbinde LPDDR5X RAM ile eşleştirilmiş Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 çip yer alacak.

Nubia Pad 3D II

Aktarılanlara göre bu tablet 2D görüntülerden gerçek zamanlı 3D içerik oluşturmak için gelişmiş yapay derin öğrenme algoritmalarını kullanabilen Neovision 3D Anytime teknolojisini barındırıyor. Bu nedenle Neovision 3D Anytime teknolojisinin de tanıtımı gerçekleşti. Bu, 2 boyutlu elemanın tek bir tuşa basılarak 3 boyutlu hale getirilebileceği anlamına gelmekte.

Diğer bir konuya değinmemiz gerekirse optik kısmında 13 megapiksel çift “Süper Biyomimetik Göz” arka kamera ünitesine sahip. Öz çekimler için ön tarafta yapay zeka destekli göz takibi desteğine sahip iki adet 8 megapiksel kamera yer almakta. Nubia Pad 3D II’nin fiyatı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Apple Teknolojisinde Yapay Zekayı Keşfediyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu