Teknoloji

Noise Buds VS103 Pro ANC Özellikli Kablosuz Kulaklık!

Noise Buds VS103 Pro Jet Siyahı, Fildişi Beyazı ve Orman Yeşili renk seçeneklerine sahip.

Noise şirketinin, Noise Buds VS103 Pro aktif gürültü önleme (ANC) özellikli gerçek kablosuz kulaklıkları piyasada. Yeni uygun fiyatlı gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, hızlı şarj için Bluetooth 5.2 bağlantısını ve Instacharge teknolojisini destekliyor. Noise’ın yeni kulaklık çiftinin sadece 10 dakikalık şarjla 150 dakikaya kadar oyun süresi sunduğu iddia ediliyor. Noise Buds VS103 Pro, resmi Noise web sitesinden satın alınabilir. Kulaklıklar hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu.

Noise Buds VS103 Pro özellikleri

Noise Buds VS103 Pro ANC kulaklıkları özel bir fiyatla piyasaya sürüldü. Şu anda GoNoise çevrimiçi mağazasında listeleniyorlar. Piyasaya çıkarılan kablosuz kulaklıklar, Jet Siyahı, Fildişi Beyazı ve Orman Yeşili olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Noise Buds VS103 Pro kulaklıklar, özel gövde tasarımına sahip. 10 mm’lik bir sürücüye sahip. Yeni piyasaya sürülen TWS kulakiçi kulaklıklar, Bluetooth 5.2 bağlantısını destekler ve kolay eşleştirme sağlamak için Hyper Sync teknolojisi ile donatılmıştır.

noise-buds-vs103-pro

Oyun severler için kulaklıkların özel olarak ayrılmış bir oyun modu bulunuyor. Yeni Noise Buds VS103 Pro, 25dB’ye kadar aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Net ses alımı için entegre bir dörtlü mikrofon sistemi ve ENC (çevresel gürültü giderme) içeriyor. Bu kulaklıklar ayrıca ter ve su geçirmezlik için IPX5 derecesi sunuyor. Diğer özellikler arasında eller serbest arama, Siri ve Google Asistan desteği yer alıyor. Kulaklıklar ayrıca ses, müzik ve aramalar için kulak üstü dokunmatik kontroller sunuyor.

Tüm bunlara ek olarak, yeni piyasaya sürülen Noise Buds VS103 Pro’nun, şarj kutusu dahil tek bir şarjla toplam 40 saate kadar çalma süresi sunduğu iddia ediliyor. Ayrıca, 10 dakikalık bir şarjla 150 dakikaya kadar oynatma süresi sunduğu söylenen bir Instacharge teknolojisi ile birlikte geliyor. Kulaklıkların tam olarak şarj olması 60 dakika kadar sürerken, şarj kutusunun tam olarak şarj olması yaklaşık 90 dakika sürebiliyor. Kutuda ayrıca bir LED şarj göstergesi ve bir USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor. Kulaklıkların her biri 4,5 g, şarj kutusu ise 35 g ağırlığında.

noise-buds-vs103-pro

Honor Magic V2, Honor X50’nin Temmuz Ayında Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu