Dijital Platformlarİnternet

David Beckham Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Son 2 yılda bir anda popülerleşen dijital yayın platformları ile birlikte, Türkiye’de birçok platform faaliyet göstermeye başladı. Haziran ayında ülkemizde faaliyete geçen Disney Plus, oldukça sıcak karşılanmış durumda.

Netflix’in kullanıcı kaybetmesi üzerine, stratejik bir hamle ile piyasaya çıkan Disney Plus, tüm dünyada aktif kullanıcı sayısıyla Walt Disney’in, Netflix’i geçmesine sebep oldu. Düzenli olarak içerik üreten platformun, farklı projeleri de bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde AR (Arttırılmış Gerçeklik) teknolojisini destekleyen kısa filminden bahsetmiştik.

Disney+, David Beckham ile yürüttüğü projenin ilk fragmanını yayınladı.

9 Kasım tarihinde yayınlanacak olan dizi, senaryosuz ve David Beckham‘ın lig başarısı düşük bir takımı kurtarma macerasının anlatacak. Geçtiğimiz günlerde olay yaratan, Netflix’in ”Terim” belgeselinden sonra, futbolculara yönelen bir proje de Disney Plus‘tan gelmiş oldu.

Manchester United yıldızı, ligde küme düşme tehlikesi olan Westward Boys takımını kurtarmak için mentorluk yapmaya başlayarak ekranlara dönecek. Disney Plus tarafında ilk senaryosuz dizilerden biri olacak projede, takımının kaderini değiştirmeye çalışacak.

Disney Plus, önümüzdeki 2 yıl içinde yaklaşık 60 uluslararası orijinal film yapmayı hedefliyor. ”Save Our Squad” ismiyle belgesel tadında olacak dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu